Fcu su kacagi

Emre92

Üye
Merhaba arkadaslar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var fcu soguk modda calistigi zaman slot cikislarindan su damlamasi oluyor drenaji kontrol ettim su gelmedi nedeni nedir sizce fcu kapali konumda ikende ayni sorun var acaba egim eksikliginden olabilir mi

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Fan coilin sistemini pek bilmiyorum. Ama. Soğutma da nemden dolayı evaparatorde su birikir. Buda drenaj la dışarı atılır. Normaldir. Cihaz durunca yine o. Biriken su akmaya devam eder. Akmamasi. Gereken bir yerden akıyor ise. Kirik olabilir hortum da. Pislik tıkamış olabilir

Nereden su geldiğinin fotoğrafını paylaşabilirseniz daha iyi çözüm bulunabilir. Eğer slotlardan geliyorsa sadece havaların çok sıcak olmasından kaynaklanan yoğuşmadan oluyordur. Su akıtan yere izolasyon yaparsanız sorununuz çözülebilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri