Faz koruma

abdulalim

Üye
faz koruma rölesinde notr var mantıgı nedir
ama notr baglamıyorum kullanıyorum dogru mudur

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
faz koruma rölesinde notr var mantıgı nedir
ama notr baglamıyorum kullanıyorum dogru mudur
Rölenin uzerinde on off seklinde minik isiklar bulunur.. rölenin kendisinin çalışabilmesi icin gerekli notr hatti..notr vermezseniz role çalışmaz..ornek vermek gerekirse siz tv yi fise takmazsaniz arkasina ne kadar alici USB HDMI takarsaniz takın istediğinizi alamazsınız.once kendisinin bi çalışması lazim ondan sonra ondan istediğinizi almaniz lazim.bilmem anlatabildim mi[emoji4]

ben baglıyorum ustelik n ucu boşta faz koruma çalışıyor bende calışmaz diyebilıyorum ama dukkanda hep baglıyorum kafama takıldı sen gibi düşünüyorum o zaman bu niye faz yanlıs diyor bana mesala calışıyor o zamn

markası ne fotosunu koy.

54301

ben baglıyorum ustelik n ucu boşta faz koruma çalışıyor bende calışmaz diyebilıyorum ama dukkanda hep baglıyorum kafama takıldı sen gibi düşünüyorum o zaman bu niye faz yanlıs diyor bana mesala calışıyor o zamn
Dip switch kontrolü ile rolenin çalışma sistemi 2 farklı şekilde kullanılır.
1. 3 Fazlı 3 kablolu bağlantı (Nötr bağlanmaz.)
2. 3 Fazlı 4 kablolu bağlantı (Nötr bağlanır, 4. kablo Nötr'dür.)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri