faz koruma ile sıvı seviye bağlamak

iyi akşamlar arkadaşlar ben dalgıç panosu topluyorum fakat faz koruma ile sıvı seviye rölesini bağlayamadım faz koruma marka kodu(mmk-01) sıvı seviye marka kodu (ssr-10)yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
c mahallesi.png
zamanında çizdiğim kuyu için yıldız üçgen yol verme projesi daha anlaşılır olsun diye direk elemanların görüntüsü şeklinde çizmizdim iyi takip ederseniz yardımcı olacaktır.

iyi akşamlar arkadaşlar ben dalgıç panosu topluyorum fakat faz koruma ile sıvı seviye rölesini bağlayamadım faz koruma marka kodu(mmk-01) sıvı seviye marka kodu (ssr-10)yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar
Işlem sırası f1sigorta 2A, 95 faz 96 dan cikan mkc01 in 2nolo 3nodan (no),çıkan ssr nin 2nolu com ayağına 1den (No)çıkan pakoya pakodan çıkan kontaktor bobinine git kapalı devre yalnız mkc ye 3faz gelmezse kontagini kapatamaz ona göre :)

Yani saydığım elemanlar birbirine hep seri ssr ve mkc01 in açık kontaklari ni kullanicaksin olay bu bu mesajı gecenin yarısında yazdığım için tekhat çizmeye vaktim olmadı insallah anlatabilmisimdir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri