Fatek Servo Sürme Hatası

katu45

Üye
arkadaşlar acil yardımınız lazım. sabahtan beri uğraşıyorum fatek plc ile servo sürmeye fakat programı plc ye yüklerken hata veriyor. project data is not consistent diyor programın içinde hsps0 ve mpara blokları var bunların parametre ayarlarını yaparken bir eksiklik mi yapıyorum bu konu hakkında bilgisi veya düşüncesi olan varsa yardımcı olabilir mi???? (aciiillll) şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar arkadaşlar....

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Yaptıgın programın bir örneğini rarlayıp yüklersen bir inceleyip bakalım.

Foruma nasıl dosya yükleniyor, anlabilirmisiniz lütfen.
Sayın sgocmen

Sitemize dosya yüklemek isterseniz herhangi bir yükleme noktasına yükleyerek link olarak paylaşabilirsiniz bir diğer taraftan mesaj yazım panosundan eklenti ekle kısmını kullanabilirsiniz.

Saygılarımla

arkadaşlar acil yardımınız lazım. sabahtan beri uğraşıyorum fatek plc ile servo sürmeye fakat programı plc ye yüklerken hata veriyor. project data is not consistent diyor programın içinde hsps0 ve mpara blokları var bunların parametre ayarlarını yaparken bir eksiklik mi yapıyorum bu konu hakkında bilgisi veya düşüncesi olan varsa yardımcı olabilir mi???? (aciiillll) şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar arkadaşlar....

Geçen hafta fatek ve delta asda-b serisi servo sürücü ile oldukça fazla haşır neşir oldum.Bi folyo çekme makinasını devreye aldık.sanırım senin sorunun program kısmında değil input output kısmındaki ayarlarda yada servolar için parametre table lar felan oluşturuyorsun o kısımda eksiklik varsa bu hatayı verebilir ..

sayın igzotomasyon bende fatek20mc ile delta asda b servo sürmek istiyorum çok yeniyim yardımcı olurmusunuz ?

Merhaba,

Arkadaşım bence pulse ve devir lere atadıgın register adreslerinde cakışma var.Onları bir kontrol et istersen.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri