FATEK PLC Türkçe Kullanım Kitabı

emrebahtiyar

Fatek PLC Temsilcisi
FATEK PLC ile ilgili Türkçe Kullanım Kitabını Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz.

fatek kitap.jpg

FATEK PLC Türkçe Kullanım Kitabı

Fatek Kullanım Kitabı.rar

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sıkıştırılmış tüm dosyaların formatı aynıdır. Winrar uygulamasını kullanmanı tavsiye ederim.

emre bey fatek plc de s7200 gibi sm0.0 biti hangisidir.

emre bey fatek plc de s7200 gibi sm0.0 biti hangisidir.

Merhaba Ahmet Bey,

Fatek PLC de Siemens'te olduğu gibi SM0.0 biti kullanma zorunluluğun yok. networklere direk çıkış koyabilirsin. İllada kullanacağım diyorsan, kullanmadığın bir bitin NC kontağını kullanabilirsin.

Kolay gelsin.

fatek program derleyici yardım menusunden özel bitler vb. bir çok konusunda yeterli kullanıcı bilgisi vermektedir.zorluk çekmeden istediğinizi bulacaksınız;)
s7-200 e aşina olanlar fategin biraz 200 den esinlendiğini anlamışlardır:)

dönem ödevi olarak fatek plc yi almıştım çok saolsın acayip işime yaradı ellerine sağlık :)

Değerli FATEK PLC kullanıcıları,
Daha önce FATEK PLC ile ilgili verilen linklerin bazılarında problemler olduğu için, program ve dökümanların bir konu altında toplayarak güncellemeyi uygun bulduk.

FATEK PLC Program/Döküman/Uygulamalar 2011

tşk paylaşım için bu dönem plc dersinde uygulamaları fatek te yapıyoruz yardımı olur

sayın emre bahtiyar sitenizden simulasyon indirdim daha sonra basit bir devre yaptım ama devreyi plc olmadan çalıştıramadım simulasyonu nasıl çalıştıracam tşk.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri