Fan-coil

Selam arkadaşlar, 3 devirli alarko marka fan-coillerin motor sarım şeması lazım açıklamalı izahat bekliyorum ilgili arkadaşlardan şimdiden teşekkür ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
şemayı bulursam eklerim ancak aldığım notlara göre söylüyorum.
terminal bağlantısına
1:beyaz
2:siyah
3:mavi
4:kırmızı
kumanda kablosu
siyahla siyah kablo kısa devre edilecek
turuncu ve kahverengi ucun arasına kondansatör bağlanacak
42 fa 06 ise 2 mikrofarat bağlanacak
kolay gelsin.

İlginiz için teşekkür ederim ben sargı devirleri için iç bağlantını istemiştim.

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Fan coil motoru çok bulunmayan bir ürün değil bence. Yenisini almak sarmaktan daha mantıklı.

Fan coil motoru çok bulunmayan bir ürün değil bence. Yenisini almak sarmaktan daha mantıklı.
Doğru haklısın ama 60-70 E civarında birde satımımı denemek istiyoruz.İç bağlantıları çözmek lazım 7 devir çıkışlı olanları var.Sonuçta ithal ürünler.

O zaman bu işin ustası bir bobinajcı bulmanız gerekiyor.

Fan coil motorunun oyuk sayısı kutup sayısı spir ve tel çaplarını çıkartarak bir fan coilde bu bilgileri toplayacak. Sonrasında aynı sistemle geri saracak.

Nihayetinde elinizde arızalı fan coil motoru var. Size doğru kişiyi bulmak kalıyor. Yada kendiniz yapacaksanız sarım şemasını çıkartmanız gerekiyor.

Netten bakabilirim yabancı kaynaklardan bulunabilir sanıyorum ama oyuk sayısı kutup sayısı frekans v.s. uyarmı bilmiyorum.

Bobinaj yapılır ama dediğim gibi iç bağlantılarla devir çıkışları yapılmış sorunda bunları çözmek.

Elinde vantilatör yok mu, sargı omajlarını ölç!

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri