Fırın bölümü çalışmadan ekmek kızartma makinası.

nefesalmak

Üye
Merhaba. Alağıdaki linkte bir vidyo var. Ekmek kızartma makinamın fırın kısmı çalışmıyor. Vidyoyu izlerseniz sorunu anlattım. Çözüm olabilecek fikirlerinizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.
Ekmek kızartma makinası

Merhaba. Alağıdaki linkte bir vidyo var. Ekmek kızartma makinamın fırın kısmı çalışmıyor. Vidyoyu izlerseniz sorunu anlattım. Çözüm olabilecek fikirlerinizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.
Ekmek kızartma makinası
"Lamba" tabirinizden meslekten olmadığınız anlaşılıyor. Ürün garanti kapsaminda değilse ev aletleri tamiri yapan bir yere gotururseniz servise göre daha makul bir ücret talep edilecektir.
Her iki alt rezistans çalışmadığına gore muhtemel arizalar kablo kopugu, termal sigorta atması, termostat bozuk vs.. benzer şeyler çıkacaktır.

Evet elektrik konusuna olabildiğince uzağım. Ama elimden iş gelir. El sanatlarıyla uğraşıyorum. Kablo sorunu gibi bi şeyse hallederim dedim. Ama tabi termostat v.s. beni aşar sanırım. Dediğiniz gibi bir elektrikçiden yardım alıcam. Teşekkür ederim ilginize. Bu arada lamba yerine ne demek gerekiyor?

Evet elektrik konusuna olabildiğince uzağım. Ama elimden iş gelir. El sanatlarıyla uğraşıyorum. Kablo sorunu gibi bi şeyse hallederim dedim. Ama tabi termostat v.s. beni aşar sanırım. Dediğiniz gibi bir elektrikçiden yardım alıcam. Teşekkür ederim ilginize. Bu arada lamba yerine ne demek gerekiyor?
Rica ederim.
Onceki mesajda da geçiyor.. Rezistans...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri