Fırçasız DC Motorların Çalışma Karakteristikleri

bilgiler için teşekkürler ben de faydalandım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadaşlar fırçasız DC motor satan bir yer biliyor musunuz İstanbul 'da?

200rpm' den hızlı olmayacakmış. Trapezoidal beslemeye uygun olacakmış. ne demek bunlar?

şimdiden teşekkürler.

Karakoyde bulabilirsin , 200 devir için redüktör gerekebilir , istanbulda merkez bankasının olduğu caddede (karaköyde) bir pasaj var ismi aklımda değil. Orada sıfır ve ikinci el motorlar vardı fiyatlarıda uygundu. Merkez bankasını geçip caddenin sağındaki camiye kadar yürümen gerekiyor pasaj caminin karşısında.

Bazen firmalarda ürettikleri elektrikli cihazlara özellikle fırçalı motor takıyorlar. Bunun en iyi örneği Saç kurutma makinasıdır. Geçen gün bir tanesini söktüm. O kadar küçük bir kömür takmışlar ki kesinlikle ne bulmak ne de sökülenin yerine monte etmek mümkün. Yapamadım ve çöp bu dedim. firmalar satmanın biz ise yeniden kazanıma döndürmenin peşindeyiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri