Evden gelen tuhaf uğuldama sesi

Binanın elektriğin ( enerjisinin ) bağlantı yerinin ve direken bağlantı yerinin yakın ve net görüntü foto çekimlerini yayinlamanız.
Hat kablosunun ekli durumu var mi ?
Baglanti yeri direk binaya yakın mi ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Binanın elektriğin ( enerjisinin ) bağlantı yerinin ve direken bağlantı yerinin yakın ve net görüntü foto çekimlerini yayinlamanız.
Hat kablosunun ekli durumu var mi ?
Baglanti yeri direk binaya yakın mi ?
Bağlı olduğu elektrik direğiyle, bizim binaya giriş kısmı 10 11 metre hocam. Herhangi de bir ek yok. Ana kablo bizim balkon duvarından giriyor. Yarım metre sonrası buat var. Orada daha ince kablolarla dağılıyor.
WhatsApp Image 2021-04-01 at 19.20.55.jpeg

Bu şimdiki hali durumunda Isıtıcı tip cihazları kullanmayiniz
Ve
Acil elektrik tesisatinizi yenilemeniz.!!!

Diğer direğin ve ana kablo girişinin ( bizim balkon duvari ) fotolarıni yayinlamanız

Ses için
Arı yuvası olabilir mi ?

Son düzenleme:
Bu şimdiki hali durumunda Isıtıcı tip cihazları kullanmayiniz
Ve
Acil elektrik tesisatinizi yenilemeniz.!!!

Diğer direğin ve ana kablo girişinin ( bizim balkon duvari ) fotolarıni yayinlamanız

Ses için
Arı yuvası olabilir mi ?
Isıtıcı vs kullanılmıyor hocam. Isınma konusunda öyle bir derdimiz yok. Elektrik tesisatı sadece bizimle olacak şey değil. Bütün dairelerin buna dahil olması lazım. O da, bir sorun olmadığı sürece diğer hanelere bunu kabul ettirmek ne yazık ki hiç kolay değil. Arı yuvası vs hiç mi hiç değil hocam.
WhatsApp Image 2021-04-01 at 20.00.18.jpeg

WhatsApp Image 2021-04-01 at 20.00.09.jpeg

Isıtıcı vs kullanılmıyor hocam. Isınma konusunda öyle bir derdimiz yok. Elektrik tesisatı sadece bizimle olacak şey değil. Bütün dairelerin buna dahil olması lazım. O da, bir sorun olmadığı sürece diğer hanelere bunu kabul ettirmek ne yazık ki hiç kolay değil. Arı yuvası vs hiç mi hiç değil hocam.

Bu fotoda benden olsun .

kombi bacası ve  elk hattı.png

Son düzenleme:
Hayır hocam hayır. Gözünüzü seveyim açtığım konuyu okuyun :) Kombi sirkülasyonu, temiz su boruları, doğalgaz boruları hepsinin gerekli kontrolünü yaptım. Yani buraya konu açmadan önce 2 3 gün her türlü yolu deneyerek takip ettim. Ve en son, ana elektrik kablosunun girdiği duvarda yankılanan ses beni o kabloya itti. Ve buraya konu açarak, başına gelenler var ise onların tavsiyelerini alayım dedim.

Hayır hocam hayır. Gözünüzü seveyim açtığım konuyu okuyun :) Kombi sirkülasyonu, temiz su boruları, doğalgaz boruları hepsinin gerekli kontrolünü yaptım. Yani buraya konu açmadan önce 2 3 gün her türlü yolu deneyerek takip ettim. Ve en son, ana elektrik kablosunun girdiği duvarda yankılanan ses beni o kabloya itti. Ve buraya konu açarak, başına gelenler var ise onların tavsiyelerini alayım dedim.

bu kombide aynı sesi yapıyor. ( videoyu görünce ? )
bu kombininde bacası altından elektrik hattı geçiyordu ( üst vermiş olduğum foto )
sizin kombide de böyle durum olabilir mi dedim ???

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri