Evdeki elektrik voltajının yük altında düşmesi

enson akla gelen şey sigortalar onlarıdıa söyleyin dandik markalarsa değiştirin bide bağlantıları sıkımı ona bakın

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
olabilir bi resmini çekin. Bağlantıları kontrol ettinizmi. hem amperleri yeterli mi
Amperler yeterli bağlantıları da kontrol ettim o da sağlam. Yine de siemens sigorta sipariş edeceğim

siemens alacaksanız sahte olmasın. legrand makel vikoda alabilirsiniz. ben siemens kullanıyom sıkıntı yaşamadım

sistem monofaze mi ? trifazemi ?
kaçak akım rölesi varmı ?
siğorta kutusu iç fotosu .
foto yayınlayın daha iyi olur .
Bağlantılarda problem yok, monofaze, kaçak alım rölesi yok 3 gün içinde bağlayacağım. Dışarıdaki saatte bağlantı problemi olabilir ona bakacağım

Bağlantılarda problem yok, monofaze, kaçak alım rölesi yok 3 gün içinde bağlayacağım. Dışarıdaki saatte bağlantı problemi olabilir ona bakacağım

daire içi ( siğorta kutusu ) ana siğorta var mı ?
topraklama ?

Bulunduğum daire eski bir daire. Evde boşta prizden 220 volt ölçüyorken bir elektrikli ısıtıcı, elektrikli süpürge ya da yüksek watt harcayan herhangi bir şey çalıştırıldığında, 220 volttan 210 205 voltlara kadar düşüyor ve ampullerin şiddeti gözle fark edilecek kadar azalıyor bir anlık. Bunun sebebi nedir?
Çevremdeki çoğu elektrikçi sebebini anlayamadı sözle tarif edince.

Anladığım kadarıyla müdahale için bir elektrikçi çağırmayıp olayı tarif etmişsiniz. Bence ehil bir elektrikçi çağırmanız sonucu sorun çözülecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri