Evdeki diafonda görüntü net değil

Kolay gelsin eve multitek cm-02nlrm2_c modelini aldim ama göruntu net degil asagidaki kisi belli degil sadece belli belirsiz gölge gibi görünüyor neden olur

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
gürültü kaynakli olabilir diye dusunuyorum. (eger cihazinizda sorun yok ise) varsa baska cevabi olanlar bizi aydinlatsinlar arkadaslar

İlk günden beri mi böyle, zoom ayarı yapılmamış diye düşünüyorum. Objektife ulaşıp sağ sola çevirin tabi bu esnada da yakında bir tv olmalı.

İlk gunden beri boyle net degil zoomayari nasil yapiliyor

Lense ulaşman gerek webcamlerde yapıldığı gibi sağ sol oynatıp en net yerinde bırakacaksınız.

Anlaşılıyorki sistem binada kurulu önemli olanburada diğer dailerelerde de aynı sıkıntı varmı
şayet aynı sıkıntı var ise o zaman aşağıda kapı panelindeki kameraya yğunlaş. Sadece sende sıkıntı varsa Görüntü kablo uçlarına 75 ohm direnç koy düzelmesi gerek, yada video sinyaş yükseltici varsa senin daire çıkışının ayarları ile oyna.

Binanin girisindeki kamera lensinin uzerine zamanla toz birikmistir. Hizlica bi ufle. Sorun hallolacagini dusunuyorum ,,

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri