Evde masa , sandalye, dolap yapımı tecrübeli arkadaşlar yardım lütfen...

Selamlar hoş geldiniz :) Ahşap işlerinde ölçülü ve orijinal görünümlü imalatları beğenmediğimden dolayı el takımlarına yatırım yapmıyorum. Dekopaj testere, zımpara flaplı avuç taşlama, 30cm L cetvel ve metre ile çok güzel işler çıkabiliyor. Gün içinde bir kaç fotoğraf atayım . Başarılar...
unuttunuz mu beni :)

komşular şikayetçi olabılır ben ev ofis olarak iş yapıyordum çaliştırdığım makıne proxson hobı matkap yanı max.2 mm üç kullanıyordum komşular şikayetçi oldu gerçı asıl maksatları para kazanmamı çekememezlıktı hergun kargo gelıyor gizli iş yapmayıda beceremeyınce çok gorduler :))evi değiştırdım bu yuzden sizde bu yonunu duşunun derım

komşular şikayetçi olabılır ben ev ofis olarak iş yapıyordum çaliştırdığım makıne proxson hobı matkap yanı max.2 mm üç kullanıyordum komşular şikayetçi oldu gerçı asıl maksatları para kazanmamı çekememezlıktı hergun kargo gelıyor gizli iş yapmayıda beceremeyınce çok gorduler :))evi değiştırdım bu yuzden sizde bu yonunu duşunun derım

Böyle ortmlar için maliyet etkin bir çözüm var. Yumurta kolisi. 30'luk yumurta kolilerini duvara yapıştırıp üzerine ses yalıtım boyası atarsanız baya etkili olur.

Tabi birde tezgahların yere bağlandığı ayaklara "vakum ayaklı titreşim takozu" gibi bir şey lazım.Yoksa titreşim katı cisimlerde rahat taşındığı için tüm binaya yayılıyor nerede ise.

Aslında bende madden birşeyler kazanmak istiyorum çok zorlanıyorum şuanki halimle

Nasıl bir şeyler yapmak bana biraz kazanç sağlar acaba? düşünüyorum el frezesi tezgah testere aldım ama iade Edicem bu gidişle kimseye danışamamaktan kazanç sağlayamama korkusundan bırakmak zorunda kalabilirim ciddi bir danışmaya ihtiyacım var :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uyduruk birşey olmasın istiyorsan hazır kesim sunta al. Ölçüleri verirsin sana kesip bantlarlar. Elin yakınsa bir kaç denemede güzel işler çıkarırsın. Fakat ölçüler milimetrik verilir kuvvetli bir matematik hesabın olmalı. Böyle yaparsan bir vidalama makinesi bir kaç işkence ve ufak tefek malzemelerle piyasada satılan mdf yada sunta dolap vb eşyaları yarı fiyatına kadar çekebilirsiniz.

Hayır yok ben marangozluk yapıp ham tahtadan ağaçtan iş çıkaracağım dersen o baya alet edevat gerektirir.

..hazır sunta kestirip masa sandalye dolap yaptıracaksınız!..hiç uğraşmadığınız anlaşılıyor..

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri