Ev aletleri için orijinal yedek parçaları nereden temin edebilirim?

sapmaz

Üye
Sevgili Ustalarım:
Ben Gaziantepte yaşıyorum Elektrik teknisyeni olarak Kamudan emekliyim ve küçük ev aletleri arıza ve bakımı,çamaşır makinası,bulaşık makinası tamiri,elektrik arıza gibi işleri içeren bir dükkan açacam fakat orjinal parçalrı nereden bulacağımı bilmiyorum antepte çamaşır makinası bulaşık makinası parçalarını alacağım yer var fakat mesela bir tefal ütünün parçaları bir arzum ütünün parçaları bir arzum mutfak robotun v.b mlazemeleri nereden bulurum bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürlerimi sunarım.
0532 308 39 33

Moderatör tarafında düzenlendi:
bana açık adres verebilirmisiniz tel,email gibi

orjinal parçaları servis harici yerlerde temin etmek zor. | BİROL ISITMA SOĞUTMA sitesini ziyaret edin. tüm markaların yedek parçaları hemen hemen mevcut. anlaşmalı kargo ile çok küçük fiyatlara gönderiyorlar

Sevgili ustam haklısın birol soğutma da çok parça çeşidi var ve antepte şubeleri de var ancak ütü rezistansı haricinde diğer parçaları yok onun için yardım istedim zaten.İlginize teşekkürler saygılar

Küçük ev aletleri onarımı riskli, çok zaman kaybettiren, malzemeleri pahalı tüketiçi tarafından tamir bedelleri hep itiraz edilen veya yenisini alırım diye tepki verilen,veya yap denilip yıllarca alınmayan ürünlerdir.
Orjinal yedek parçaların servisinden başka tedarik şansı hemen hemen hiç yoktur .
Çıkma malzeme olarak yapanlarda sürüm olmadıgından (daimi deforme olan bir kaç parçadan başka) bu branşa sıcak bakmamaktadırlar.

Tavsiyem küçük el aletleri ile zaman ve prestij kaybetmemen!

Yedek parçasını tedarik etme şansı zayıf olan ürünleri onarmaya çalışmak yüksek risktir

Doğru Ali Ustam haklısın bu işin içinde birisi olarak negibi bir tavsiyede bulunursunuz başka
Saygılarımla

Klima sizin oraların en popüler sorunu vede oturaklı birkaç firma dışında hep kulakdan dolma bilgilerle çalışan bir gurup var eğer sağlıklı bir klima servisi kurabilirsen yıllık potansiyel montaj (2010) 6320 klima bu pastadan sanada bir pay düşer her halukarda.

ustam çok teşekkürler izmire yolum düşer mutlaka uğrayacam çankayadasın değilmi halen.Görüşmek üzere

Adresin imzamda mevcut her zaman beklerim salıcaklakal

ustam kusura bakma senide rahatsız ediyorum ama aklıma birşey takıldı bu klima işinde herhangi bir servis almak gerekirmi gerekirse naıl olacak prosedür nedir değilse servis olmadan biraz tereddütüm var ne dersin

Forum istatistikleri

Konular
128,173
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri