Ev İçin Regülatör Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar Evim İçin Regülatör Almak istiyorum Öneri Ve Tavsiyelerinizi Benimle Paylaşırsanız Sevinirim.

Evimde Kullandığım Ürünler : 1 Adet LED TV, 3 Adet Bilgisayar, 1 Adet PS3, 1 Adet Modem, 1 Adet Dekoder, 1 Adet Buz Dolabı, 1 Adet Çamaşır Makinesi, 1 Adet Koşu Bandı, 1 Adet Klima, 1 Adet Güneş Enerjisinin İçine Takılı Isıtma Antifirizi Kışın Sıcak Su Lazım Olduğunda Kullanıyoruz, 1 Adet Blender, 1 Adet 5.1 Ses Sistemi, Bu Ürünleri Rahat Çalıştırabilecek Bir Ürün Lazım Ivır Zıvır Eşyalarda Varda Onları Yazmadım Sürekli Kullanılmadığı İçin

ilk önce bir clampmetre alıcaksın, sonra bir seferde çalıstırabilecegin herşeyi çalıştıracaksın, mesela;
bir seferde ısıtıcı,klima,pc,buzluk,çamaşır makinesi, tv bunların hepsi açıkken kaç amper akım çekiyorsun ona bakıcaksın, mesela ısıtıcı 3000w=14A civarı sonra evinde kullandıgın güce göre gidip birtane alıcaksın

ilk önce bir clampmetre alıcaksın, sonra bir seferde çalıstırabilecegin herşeyi çalıştıracaksın, mesela;
bir seferde ısıtıcı,klima,pc,buzluk,çamaşır makinesi, tv bunların hepsi açıkken kaç amper akım çekiyorsun ona bakıcaksın, mesela ısıtıcı 3000w=14A civarı sonra evinde kullandıgın güce göre gidip birtane alıcaksın

Dostum Clampmetre Bulamadım Ayrıca Bulsam Bile Onu Kullanacak Teknik Bilgim Malesef Yok. Ben Sayaca Regülatör Taktırmaktan Vazgeçtim Çok Masraflı Olacağını Düşündüm. Onun Yerine Önemli Eşyalarımı Seyyar Kablo İle Tek Bir Noktada Topladım Tek Bir Noktadan Kontrolünü Sağlıyorum. Fişi Takıp Kullana Bileceğim Bir Regülatör Almak İstiyorum. Marka Ve Önerileriniz Nelerdir Kullanılacak Cihazları Aşağıda Belirtiyorum.

Cihazlar : 1 Adet LED TV - 2 Adet Bilgisayar - 1 Adet Modem - 1 Adet Dekoder - 1 Adet Playstation 3

Ortalama güçler

Led tv 100 watt + 800 watt pc + 10 watt modem + 30-40 watt decoder + play station ne kadar bilmiyorum

Ortalama 1 kW güç yapıyor. %25 büyüme payı koyun ..

Kolay gelsin.

Regülatör ihtiyacını düşünme nedeni nedir. Gerilim düşmesi çokmu veya kaç volta kadar düşüyor. Cihazların çalışmalarında sorun varsa gerekir ama saydığınız cihazların belkide hepsi geniş voltaj aralığında çalışabilirler. Sorunlu cihazlarınızın gücüne göre alın.

Regülatör ihtiyacını düşünme nedeni nedir. Gerilim düşmesi çokmu veya kaç volta kadar düşüyor. Cihazların çalışmalarında sorun varsa gerekir ama saydığınız cihazların belkide hepsi geniş voltaj aralığında çalışabilirler. Sorunlu cihazlarınızın gücüne göre alın.

Bizim Bu Bölgede Kışın Çok Sık Elektrik Gidip Geliyor Komşumun LED TV Anakartı Yandı Bende Önem Almak Amacı İle Regülatör Düşündüm

Ortalama güçler

Led tv 100 watt + 800 watt pc + 10 watt modem + 30-40 watt decoder + play station ne kadar bilmiyorum

Ortalama 1 kW güç yapıyor. %25 büyüme payı koyun ..

Kolay gelsin.

Hangi Tip Regülatör Almalıyım ? 1 Adet Playstation 3 190W Ac 220 – 240, 50/60 Hz Sahibinden.com da http://www.sahibinden.com/ilan/alis...li-otomatik-voltaj-regulatoru-183009103/detay 2KVA Bir Ürün Var Bu Cihaz İşimi Görürmü ? Ayrıca En Önemli Cihazım LED TV Gerekirse Diğerlerini Çıkarabilirim.

LED TV Güç Bilgileri

1. Voltaj, Hz.
  2. Enerji Sınıfı (ErP Class)
  3. Ortalama Güç Tüketimi (IEC62087 ed.2)
  4. Bekleme Modu (Stand-by) Güç Tüketimi
  5. Parlaklık Oranı (Luminance) (%)
  6. Civa İçeriği (Mercury Content) (mg)
  7. Kurşun İçeriği (Presence of Lead)

1. 100V ~ 240V, 50/60Hz
  2. A+
  3. 64.0W
  4. 0.40W
  5. 65
  6. 0.0
  7. Var - Bu TV, RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) şartlarına paralel olarak, yalnızca başka teknolojik alternatif olmayan bazı parça ve bileşimlerinde kurşun kullanmaktadır.

Son düzenleme:
Regülatöre akım koruyucu priz ekle garanti olsun :)

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri