Ev İçin Matkap Önerisi

pesimist27

Üye
Merhaba, evde ufak tefek tamiratlarda delmelerde kullanmak için bir matkap arıyorum. Bütçem 200 civarı ve bu fiyata bir çok markalı akülü matkaplar var ama tam emin olamadım sizce hangisi almalıyım?

sosyal medyada paylaşılan marka ama ucuz olan çakmaları sakın alma,piyasada çok model var doğru ufak tefek işler için böyle bir şey uygundur, uzun süre kullanmazsan bataryası ölür haberin olsun, en az ayda bir şarj et ve iş yoksa bile kek yaparken kullan çorba karıştır. bir de kötümser olma(pesimist)

https://www.trendyol.com/graizer/al...1334882?adjust_campaign=akakce_urun_listeleme
Cevabınız için teşekkürler. Bunların bataryası bitince çöp mü oluyorlar? Ben bir tane jcb marka gördüm oda bunun gibi fiyata sahip

https://www.trendyol.com/projcb-plu...arjli-matkap-27-parca-set-hediyeli-p-50752777

şimdi artık bu pilleri (18650) değiştiriyorlar, piyasada bir çok pil işi yapan yer var. piller ölünce gidip değişim yaptırabilirsin. kafana hangisi yatıyorsa onu al, jcb dikkat ettin mi ağırlığı 1,32 kg. yani biraz ağır tavan çalışırken veya yüksek yer için biraz zorlanabilirsin. yinede tercih senin

Tavsiyem ürün hakkında bilgi edinip görerek almanız .

İnternet üzerinden alış veriş ürün alacaksanız güvenilir firmadan ve açıklamalarını iyi okumanız .
ürün açıklamasının ve fotonunun aynısını gönderdiğini teyit ediniz .

diğer
sipariş edilen gelen ürün kutusunu kargo görevlisinin yanında kutunun sağlamlığı kutunun içinden gelen sesi vs gibi kontrol etmeniz . garantisi belgesi ve faturasını alınız diğer e ticaret fatura ile fotokopisini isteyiniz .

kutuyu açmadan önce video eşliğinde açmanız ve çalıştırmanız bu işleri yaparken yardımcı edinmeniz .
video çekimini ( görüntülü , sesli ) ürünü kadraj (çerçeveleme) çıkarmayınız ve videoyu kesmeyiniz ara vermeniz .
bu video sorun çıkarsa delil olarak kullanılmak üzere
tüm aliexpress ( çin sitesi ) alış verişlerimde öyle yaparım .
bu gidişle burada da gerekecek mi ? görünüyor . ( güvensizlik sorunları ahlak ? )

internette dolaşırken bu alt videoyu gördüm . ( ne kadar doğru video bilmiyorum )
ürün eğer sahte ise ara firma ana satış sitesini zor durumda bırakmış ( adının çıkması )
videodaki olay doğru ise ana firmanın da bu satıcıyı sisteminden çıkarması gerekir .

Son düzenleme:

İnternet üzerinden alış veriş ürün alacaksanız güvenilir firmadan ve açıklamalarını iyi okumanız .

diğer
sipariş edilen gelen ürün kutusunu kargo görevlisinin yanında kutunun sağlamlığı kutunun içinden gelen sesi vs gibi kontrol etmeniz . garantisi belgesi ve faturasını alınız diğer e ticaret fatura ile fotokopisini isteyiniz .

kutuyu açmadan önce video eşliğinde açmanız ve çalıştırmanız bu işleri yaparken yardımcı edinmeniz .
video çekimini ( görüntülü , sesli ) ürünü kadraj (çerçeveleme) çıkarmayınız ve videoyu kesmeyiniz ara vermeniz .
bu gidişle burada da gerekecek mi ? görünüyor . ( güvensizlik sorunları ahlak ? )

internette dolaşırken bu alt videoyu gördüm . ( ne kadar doğru video bilmiyorum )
ürün eğer sahte ise ana satış sitesini zor durumda bırakmış ( adının çıkması )
videodaki olay doğru ise ana firmanın da bu satıcıyı sisteminden çıkarması gerekir .

diğer

ürün eğer sahte ise ana satış sitesini zor durumda bırakmış ( adının çıkması )

Aslında bu markaların hepsi kötüleniyor jcb,graizer,atlas vs hepsini kötüleyende var övende var. Sanki hepsi birbirinin aynısı gibi. Öyle ustalık gerektiren bir iş için değil sadece evde gerektiğinde kullanmak için alıyorum ama pek bilgimde olmadığı için kafam karışıyor. Sanırım graizer alacağım en mantıklısı o gibi duruyor.

Aslında bu markaların hepsi kötüleniyor jcb,graizer,atlas vs hepsini kötüleyende var övende var. Sanki hepsi birbirinin aynısı gibi. Öyle ustalık gerektiren bir iş için değil sadece evde gerektiğinde kullanmak için alıyorum ama pek bilgimde olmadığı için kafam karışıyor. Sanırım graizer alacağım en mantıklısı o gibi duruyor.
bak arkadaşım ben evde bunu kullanıyorum, ama delgi işlerinde elektrikli matkabımı kullanıyorum. sana al da demem alma da demem, matkap olarak zayıf, tabii deldiğin şey de önemli.
https://www.n11.com/urun/attlas-eco-v-12-li-13ah-tek-akulu-vidalama-matkap-1788781?magaza=7kat

firma ismi veremiyorum .
önemli olan işiniz görmesi
benim tercihim kablolu !!! olurdu .
tabiki tercih sizin
kolay gelsin sağlıcakla kalın .

bilği amaçlıdır .
https://www.zumrutltd.com/matkap-tercihini-nasil-yapmaliyim

ne kadar doğru !!!

Bütçe meselesi tabi ama ucuz aletler insanı yarı yolda bırakıyor, bıktırıyor. Bende sizin gibi evde amatörce işleri yapmak için black&decker marka şarjlı matkap almıştım iş yaparken her seferinde beni yarı yolda bıraktı en son kızdım bosch prof. serisi matkap aldım rahatladım. Ne zaman şarj ettiğinizi unutturuyor, çalışırken zevk alıyorsun.

firma ismi veremiyorum .
önemli olan işiniz görmesi
benim tercihim kablolu !!! olurdu .
tabiki tercih sizin
kolay gelsin sağlıcakla kalın .

bilği amaçlıdır .
https://www.zumrutltd.com/matkap-tercihini-nasil-yapmaliyim

ne kadar doğru !!!

Dediğiniz gibi akülü alıp pille uğraşmak yerine kablolu almayı tercih ettim.

https://www.trendyol.com/mac-allister/darbeli-matkap-600-watt-p-52316889

bu ürünü aldım ve birde set alacağım umarım uzun süre kullanırız

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri