ETZEL Elektrikli Otomobil

kggdomer

Üye
Arkadaşlar ben bir elektrikli otomobil yapıyorum da akü ve motor etkenleri ile bir sıkıntım var. Motorum 72 v 1000 w gücünde ve aküsü ne kadar olmalı? Sanırım 12 v luk 6 tane akü mü almalıyım. Sizce ne yapmalıyım?
Destek ve sponsorluk için:
05537797091

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
trafik kanununu ve yönetmeliğini okumanı tavsiye ederim.

okurda öğrenirsen yapamayacağını anlayacaksın da ondan, senin hayalini kurduğun şeyleri kaç kişi yaptı biliyor musun? kaç kişi ve firma ne kadar emek ve para harcadı? ama TC de bu fil uçmaz...
B
Kardeşim senin dünyadan haberin yok! Bunu TC nde 15 yıldır onlarca kişi yapıyor ve bunların yarışları bile düzenleniyor. Kaldır kafanı da etrafına bak. Bari rezil olma...
https://challenge.tubitak.gov.tr/anasayfa.html bu adrese de Bi bakabilirsin <3

üniversitede yapılanlar, diğerlerin yaptıkları, hepsini biliyorum. sen trafikte plakası olan bir tane araç göster bana. rezil olma konusunda da sıkıntım yok merak etme. sen o fili uçur ben alkışlarım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri