ETS4 kullanımı

bbs2006

Üye
Merhaba
bina otomasyonunda ets 4 programımız var. bununla ilgili adım adım proje tasarlanması nasıl gerçekleştiriliyor. yardımcı olursanız sevinirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
ETS-4 Programı bina otomasyon kavramı içinde daha çok aydınlatma (Knx için) ve panjur, perde uygulamaları için kullanılıyor , yada ben öyle kullandım ama size nasıl bir bilgi lazım.

program yapmada adım adım anlatımı lazım. daha çok adres verme ve cihazları ilişkilendirme konusunda ihtiyacım var.

olsaydı da bakaydık valla

KNX eCampus buraya bakabilirsiniz. Ücretsiz üye olup adım adım öğrenebilirsiniz, ETS4'ü. Üstelik Türkçe. (Videolar da dahil.)

çok teşekkür ederim simuzer.. adamsın adam adam..

arkadaşlar knx de cihazları seçtikten sonra hepsini yükle dediğimde iletişim ara birimi tanımlayınız diyor bu sorunu nasıl çözebilirim birde ets4 de kendi içinde simülasyon mümkün mü yeni başladığım için öğremeye çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar knx de cihazları seçtikten sonra hepsini yükle dediğimde iletişim ara birimi tanımlayınız diyor bu sorunu nasıl çözebilirim birde ets4 de kendi içinde simülasyon mümkün mü yeni başladığım için öğremeye çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

önce bireysel adres vericeksin ondan sonra yükleme işlemine geciceksin

addamsın... adamın dibisin usta
site çalışmıyor

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri