ETS4 kullanımı

Merhaba
bina otomasyonunda ets 4 programımız var. bununla ilgili adım adım proje tasarlanması nasıl gerçekleştiriliyor. yardımcı olursanız sevinirim

ETS-4 Programı bina otomasyon kavramı içinde daha çok aydınlatma (KNX için) ve panjur, perde uygulamaları için kullanılıyor , yada ben öyle kullandım ama size nasıl bir bilgi lazım.

program yapmada adım adım anlatımı lazım. daha çok adres verme ve cihazları ilişkilendirme konusunda ihtiyacım var.

KNX eCampus buraya bakabilirsiniz. Ücretsiz üye olup adım adım öğrenebilirsiniz, ETS4'ü. Üstelik Türkçe. (Videolar da dahil.)

arkadaşlar knx de cihazları seçtikten sonra hepsini yükle dediğimde iletişim ara birimi tanımlayınız diyor bu sorunu nasıl çözebilirim birde ets4 de kendi içinde simülasyon mümkün mü yeni başladığım için öğremeye çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar knx de cihazları seçtikten sonra hepsini yükle dediğimde iletişim ara birimi tanımlayınız diyor bu sorunu nasıl çözebilirim birde ets4 de kendi içinde simülasyon mümkün mü yeni başladığım için öğremeye çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

önce bireysel adres vericeksin ondan sonra yükleme işlemine geciceksin