ETS4 kullanımı

bbs2006

Üye
Merhaba
bina otomasyonunda ets 4 programımız var. bununla ilgili adım adım proje tasarlanması nasıl gerçekleştiriliyor. yardımcı olursanız sevinirim

emperorr

Üye
ETS-4 Programı bina otomasyon kavramı içinde daha çok aydınlatma (KNX için) ve panjur, perde uygulamaları için kullanılıyor , yada ben öyle kullandım ama size nasıl bir bilgi lazım.

bbs2006

Üye
program yapmada adım adım anlatımı lazım. daha çok adres verme ve cihazları ilişkilendirme konusunda ihtiyacım var.

myres

Üye
olsaydı da bakaydık valla

Simuzer

Üye
KNX eCampus buraya bakabilirsiniz. Ücretsiz üye olup adım adım öğrenebilirsiniz, ETS4'ü. Üstelik Türkçe. (Videolar da dahil.)

myres

Üye
çok teşekkür ederim simuzer.. adamsın adam adam..

slnclk

Üye
arkadaşlar knx de cihazları seçtikten sonra hepsini yükle dediğimde iletişim ara birimi tanımlayınız diyor bu sorunu nasıl çözebilirim birde ets4 de kendi içinde simülasyon mümkün mü yeni başladığım için öğremeye çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

CanSky

Üye
arkadaşlar knx de cihazları seçtikten sonra hepsini yükle dediğimde iletişim ara birimi tanımlayınız diyor bu sorunu nasıl çözebilirim birde ets4 de kendi içinde simülasyon mümkün mü yeni başladığım için öğremeye çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

önce bireysel adres vericeksin ondan sonra yükleme işlemine geciceksin