ETS4 - ETS5 Windows10 da sıkıntı mı var

şafaknx

Üye
Windows10 kullanıyorum ets4 ve ets5 programlarında sıkıntılar var

Sıkıntılar şunlar;
ETS4 ; Program çalışıyor ama ara sıra Bilgisayar kapanıp açıldığında hata veriyor, veritabanı hatası, programı kaldırıp tekrar yüklemek gerekiyor, düzeliyor.
ETS5; Bazı ''.knxprod'' dosyaları yüklenmiyor.

ETS4 ve ETS5 için Windows7 mi kullanmak gerekli ?

Ekli dosyalar

• ets5 hata.png
    ets5 hata.png
    108.3 KB · Görüntüleme: 48
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Selamlar;
Çözümünü buldunuz mu? Aynı sorunu yaşıyorum.

Windows10'u sildim, windows7 yükledim
elimde proje olduğundan çözümüyle çok uğraşamadım :)
birkaç kere ETS yi sildim yükledim ama olmamıştı,
bence bilgisayarında güncellemediğin programlar vs şeyler varsa güncelleyip dene , yada bazı uygulamalarını silip kaldır ( Program ekle kaldır kısmında (Mikrosoft Visual C) yada (Mikrosoft QSL) gibi veritabanı oluşturalan dosyalar var belki bunları silip güncelleyip denemen gerekebilir vs ama bu dosyaları ne işe yaradığını öğrenip öyle silip dene kaldır )

Windows10'u sildim, windows7 yükledim
elimde proje olduğundan çözümüyle çok uğraşamadım :)
birkaç kere ETS yi sildim yükledim ama olmamıştı,
bence bilgisayarında güncellemediğin programlar vs şeyler varsa güncelleyip dene , yada bazı uygulamalarını silip kaldır ( Program ekle kaldır kısmında (Mikrosoft Visual C) yada (Mikrosoft QSL) gibi veritabanı oluşturalan dosyalar var belki bunları silip güncelleyip denemen gerekebilir vs ama bu dosyaları ne işe yaradığını öğrenip öyle silip dene kaldır )
Çözdüm sorunu resi eski versiyonunu yükledim.
dali ekledikten sonra parametrelerine girmiyordu 3 tane yeni bilgisayarda denedik olmadı eski sürümünü yükleyip denedim bir kaç farklı şey yaptım çalıştı şansa oldu :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu sorun genelde dil ile ilgili oluyor. ETS ve özellikle Product dilini ayarlardan ingilizce yapmayı unutmayınız. ETS5 için konuşuyorum. ETS4 zaten çok tutunamadı.

Ekli dosyalar

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    82.5 KB · Görüntüleme: 11
Arkadaşlar bu sorun genelde dil ile ilgili oluyor. ETS ve özellikle Product dilini ayarlardan ingilizce yapmayı unutmayınız. ETS5 için konuşuyorum. ETS4 zaten çok tutunamadı.

EYVALLAH. BAŞKA SIKINTILAR OLURSA , PROGRAM DİLİNİ DEĞİŞTİRMEYİ DENERİZ.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,597
Son üye
CTure

Yeni konular

Geri