etrCAD Elektrik Tesisat Projesi Çizim Programı

Arkadaşlar bu programı biz yazdık. Yazın EMO Ankara şubesinde programla ilgili seminer vermeyi planlıyoruz. İlgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler. Programın güncel videosu;
adresinde mevcut.

Video açıklamasında da web sayfalarımızın linki bulunuyor. Programla ilgili videolar hazırlanmaktadır ve web sitesine en kısa zamanda yüklenecektir. Herkese iyi çalışmalar.
fiyat aralığı nedir proğramın?

Programımız 2017 yaz sonunda piyasaya çıkacaktır. Çıktığında aylık veya yıllık olarak kiraya verilecektir. Ücret bilgileri, eğitim videoları ve daha birçok detay web sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Merhaba,
Yaz sonu geldi fakat program henüz çıkmadı. Bir gecikme olacak mı programın çıkışıyla iligili? Sitenize soru sordum fakat bir cevap alamadım.

Programımız 2017 yaz sonunda piyasaya çıkacaktır. Çıktığında aylık veya yıllık olarak kiraya verilecektir. Ücret bilgileri, eğitim videoları ve daha birçok detay web sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Yine hüsranla sonuçlanan bir program denemesi mi oldu acaba? Yıllar önce Türkçizim gibi, nedense Türkiye yönetmelik ve gerçeklerine uygun pratik bir program yazmak ya istenilen fahiş fiyatlarla ya da geliştiricilerin istifa vb. sebeplerle programın yarım kalmasıyla sonuçlanıyor. Umarım piyasada görmek nasip olur. Herkes yabancı programlara yönelmiş durumda. Bir de makina mühendislerinin kurmuş olmasına rağmen başarılı bir şirket Pwire var umarız onun da sonu gelmez.

Herkese merhaba, programımız bundan yaklaşık 3 sene önce tamamlandı, şu anda güncel projelerimizde kendimiz sorunsuz bir şekilde kullanmaktayız. Ancak programın sadece "konut" projelerini çözebilmesi "kapsamlı bir program" diye nitelendirebilmek için tarafımızca yeterli görülmüyor. Takdir edersiniz ki elektrik tesisatı çizim programı diye piyasaya sunulan bir ürünün çok katlı binalar, Hastane, AVM, Fabrika vb. kompleks yapıların tesisat çözümlerine de cevap vermesi gerekiyor. Şu anda programımızın bu tarz projelere de cevap vermesi için BUSBAR, Kompanzasyon vb. sistemler üzerine çalışmalarımız devam ediyor.
Sizlerle yakın zamanda ETRCAD ile çizilmiş 88 bağımsız bölümlük bir konut projesinin görsellerini paylaşmak isteriz.

İyi çalışmalar dileriz.

Ekli dosyalar

• ETR1.png
    ETR1.png
    228.6 KB · Görüntüleme: 81
  • ETR2.png
    ETR2.png
    234 KB · Görüntüleme: 68
Herkese merhaba, programımız bundan yaklaşık 3 sene önce tamamlandı, şu anda güncel projelerimizde kendimiz sorunsuz bir şekilde kullanmaktayız. Ancak programın sadece "konut" projelerini çözebilmesi "kapsamlı bir program" diye nitelendirebilmek için tarafımızca yeterli görülmüyor. Takdir edersiniz ki elektrik tesisatı çizim programı diye piyasaya sunulan bir ürünün çok katlı binalar, Hastane, AVM, Fabrika vb. kompleks yapıların tesisat çözümlerine de cevap vermesi gerekiyor. Şu anda programımızın bu tarz projelere de cevap vermesi için BUSBAR, Kompanzasyon vb. sistemler üzerine çalışmalarımız devam ediyor.
Sizlerle yakın zamanda ETRCAD ile çizilmiş 88 bağımsız bölümlük bir konut projesinin görsellerini paylaşmak isteriz.

İyi çalışmalar dileriz.
Madem satışa sunmayacaksanız 3-4 sene öncesinden neden piyasaya çıkmış gibi yayınlıyorsunuz. Yapılan kısmı bile kullanacak insanlar firmalar var.

İyi çalışmalar dileriz.
2017 den 2022 ye uzanan bir süreç, arkadaşın da dediği gibi belki mevcut sürümü uygun bir fiyatla çıkarmış olsanız kullanıcı ve diğer kişilerden gelecek talep ve desteklerle ürününüzü daha kısa sürede geliştirebilirdiniz. Birçok firmanın her yıl hata düzeltme ve özellik yenileme güncelleştirmesi yayınlamasından biliyoruz ki hiçbir program son versiyon olarak piyasaya çıkmıyor. Mesela elektrikcad programı yazarı Sn. Mehmet Bey 1990 mezunu ve programın 9. versiyonunu 2014 yılında yayınladı birçok arkadaş bu versiyonu hala kullanmakta, değişiklik ve güncelleme ihtiyacı olduğu halde. Umarım bir gün devir olarak sürekliliği sağlanacak bir program ortaya çıkar. Emeğinize sağlık siz de 1979 mezunu Hikmet Beysiniz sanırım.

Arkadaşlar elektrik projesi çizmekteyim. Daha öncede bi kaç forumda fotolarını koymuştum. youtube da vidyosunu gördüm. Elektrik projesi çizimiyle uğraşanlar daha önce duydu mu? bilgisi olan var mı? Nasıldır sizce?

Parasıyla ben çizerim hertürlü elektrik projesini...

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri