Etkili Fare Kovucu

tekin126

Profesyonel Üye
merhaba arkadaşlar uç yıl önce bır arkadaşim fare kovucu ıstedı bende zamanım vardı yaptım ılk yaptığımda cihaz mükemmel dedık :)bır koperatıfın deposunda test ettık ılk bır hafta depoda tek fare kalmadı bır ıkı hafta sonra benım cihazın olduğu bölgede özellıkle hasar verdıler bu koperatıf deposunu laboratuvar gıbı test alanı yaptım kesınlıkle sonuç almalıydım bırkaç denemeden sonra farelerın bağışıklık yapamıyacağı frakans aralığını buldum iki yıldır cihazı satıyorum ama şartlı yaklaşık 300 adet sattım şartım memnun olmıyan gerı getirecek parasını iade edeceğım iki yıldır tek cihazım gerı gelmedı arıza yapanlar harıç tek sorun 100mkare uzerıne etkısı yok şimdı bu cihazı profosyonelce satmak için cihazın etkı alanını ölçebilecek cihaz cihazdaki ses ultrasonic ses bunu algılayabilecek bır cihaz yapmam lazım mesela 40 khz ses sınyalını algılıyarak insan kulağı veya bır aqnaloğ dijital ölçü aletınde ekranda gosterebılecek bır cıhaza ıhtıyacım var madem bu işi profosyonel olarak yapmaya soyunduk muşterıye gereken hızmetı vermeyı duşunuyorum yardımcı olacak arkadaşlar vardır fikirlere açığım teşekkür ederım

Fare kulağının cihazı lazım galiba size :) ultrasonik algılayıcı deyip geçmemek lazım cihaz fareden hassas olursa etki alanını yanlış ölçersiniz :)

Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri