Etiket yazıcı kullanan var mı ?

Bizde ki alet K-sun..Kartuşları 100 TL civarında idi.Şimdiki piyasayı bilmiyorum tabi ki ama bu marka ucuzmuş.Bütün renklerden alsanız 170 tl anca yapıyor.

Birde bu aletlerin baskı alanı büyüklüğü var.kimi ancak 1 cm eninde etiket basabilirken kimisi bunun iki mislini basabiliyor.İhtiyacı belirleyip ona göre almak lazım.

Son olarak basılı etiketlerin kalitesi önemli.yapıştırdığınız yerden yada kabloya geçirdiğiniz zaman 3 ay sonra kalkıyor yazısı siliniyorsa (özellikle güneş alan yerde) bunu bilmek lazım.

evet haklısınız bunları da tespit etmek lazım standart br yapı yok bunlarda...
eczanenin verdiği etiket çıktısı....

Ekli dosyalar

• 20190108_172929_HDR.jpg
    20190108_172929_HDR.jpg
    370.8 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
bugün eczaneden ilaç alırken gördüm eskiden kalemle yazılırdı nasıl kullanılacağı şimdi adamlar etiket yazıcıdan çıktı alıp yapıştırıyor ilgimi çekti :D bende elektronik malzeme koyduğum çekmecelere bu tarz bir şey yapmak istiyorum bant ile yapıştırınca bir süre sonra bant kavlıyor böyle bir ürün gördüm sizce nasıl ?

https://www.hepsiburada.com/dymo-letratag-elde-tasinir-etiketleme-makinesi-p-OFISDYM0725610

deneme videosu :
Cihaz güzel ustam. Bunu uzun süre kullandım. 4, 5 sene önce çıkardığım etiketler hala ilk günkü gibi duruyor. Tavsiye ederim.

bende dymo nun lm160p sini kullanıyorum fabrikada çok güzel cihaz bu tarz işle uğraşanlar için ideal etiket 1cm kalınlığında kullanıyorum ben yazı büyüklüğünü ayarlayabiliyorsun

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri