Etiket yazıcı kullanan var mı ?

GND-

Üye
bugün eczaneden ilaç alırken gördüm eskiden kalemle yazılırdı nasıl kullanılacağı şimdi adamlar etiket yazıcıdan çıktı alıp yapıştırıyor ilgimi çekti :D bende elektronik malzeme koyduğum çekmecelere bu tarz bir şey yapmak istiyorum bant ile yapıştırınca bir süre sonra bant kavlıyor böyle bir ürün gördüm sizce nasıl ?

https://www.hepsiburada.com/dymo-letratag-elde-tasinir-etiketleme-makinesi-p-OFISDYM0725610

deneme videosu :

Bizde var bir tane.Tabi elde taşımak için değil masaüstü için ama kendi makaron şeritleri var ona baskı yapıp makaron gibi ısıtıp sıkmak mümkün.Sadece makarona değil videodaki alet gibi düz şeride de baskı yapabiliyor ama sarf malzemelerinin fiyatından haberim yok ne kadardır diye.Bu önemli yoksa yazıcı gibi 3 kuruş verip her seferinde 5 kuruş kartuş parası vermek istemez kimse.

bunun boyası ayrı kağıdı ayrımı oluyor nasıl onu pek anlamadım ??

Boya yok.Yanlış bilmiyorsam lazer yada enfared gibi bir teknolojisi var ama kartuşlar (yazıyı yazdığın eleman) ayrıca satılıyor.

Bizde ki alet K-sun..Kartuşları 100 TL civarında idi.Şimdiki piyasayı bilmiyorum tabi ki ama bu marka ucuzmuş.Bütün renklerden alsanız 170 tl anca yapıyor.

Birde bu aletlerin baskı alanı büyüklüğü var.kimi ancak 1 cm eninde etiket basabilirken kimisi bunun iki mislini basabiliyor.İhtiyacı belirleyip ona göre almak lazım.

Son olarak basılı etiketlerin kalitesi önemli.yapıştırdığınız yerden yada kabloya geçirdiğiniz zaman 3 ay sonra kalkıyor yazısı siliniyorsa (özellikle güneş alan yerde) bunu bilmek lazım.

bugün eczaneden ilaç alırken gördüm eskiden kalemle yazılırdı nasıl kullanılacağı şimdi adamlar etiket yazıcıdan çıktı alıp yapıştırıyor ilgimi çekti :D bende elektronik malzeme koyduğum çekmecelere bu tarz bir şey yapmak istiyorum bant ile yapıştırınca bir süre sonra bant kavlıyor böyle bir ürün gördüm sizce nasıl ?

https://www.hepsiburada.com/dymo-letratag-elde-tasinir-etiketleme-makinesi-p-OFISDYM0725610

deneme videosu :
Eczanenin bastığı etiketi paylaşır mısınız..

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri