etiket makinası

panolara,kablolara,makinalara şekilli sayı ve harf çerceve gibi etiket yapmak için makina arıyorum ne önerirsiniz.

Sağol siteye baktım fakat benim istedim pano uzerıne etikrt not uyatı kablolara numara gibi etiket yazıları yazabileceğim bir yazıcı ...

eger profosyonel olarak kullanacaksanız phonex yazıcılarına bak.Birde tekzenden baktıgın yazıcının etiket ebatlarına ve etiket ve kartuş fiyatlarına bak.

DYMO nun portatif etiket makineleri var PC falan istemeden sahada rahatça kullanılıyor. Hesap Makinesi boyutunda (belki biraz daha büyük :D ) plastik, kağıt ve metal etiketleri ile fosforlu fosforsuz ve her türlü renk seçeneği ile muhteşem bir alet. yazı tipi boyutu satır adedi seçilebiliyor. kulllandım memnun kaldım tavsiye ederim.

tek sorun pilleri zayıfladığında yazılar biraz silik çıkıyor. Bunun için şarjlı ya da kaliteli bir pil almanı öneririm.

(plastik etiketleri tavsiye ederim, kağıt ve metaller kullanışlı değil. metal etiketler esnek değil, kağıt olanlarsa çabuk deforme oluyor.)

DYMO | Personal Label Maker LetraTag Plus LT-100H bu benim kullandığım model.

TP76E daralan makaron ve cihaz etiketi yazıcısı ile ekonomik kablo ve cihaz etiketleri oluşturabilirsiniz.

Http://www.makaronyazicisi.com

Dymo letratag çalışma mantığı bilen varmı.Birde bunların zamanla az yazma gibi durumu varmı. Örneğin lazer yazcılar gibi drum benzeri değişmesi gereken parça varmı cevaplar için şimdiden teşekkürler.

timeks vardı istanbulda halen ayaktalar ise custom marka yazıcıların distrubitorü

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri