Etiket bilgisine göre jeneratör seçimi

Mehmet6329

Üye
Merhabalar,
Resimdeki etiket bilgisine sahip makine için jeneratör seçimini neye göre nasıl yapıyoruz yardımcı olur musunuz? Etikette hangi değerleri baz alıyoruz? Yardımcı olan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-03-22 at 16.31.18.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-22 at 16.31.18.jpeg
    73.6 KB · Görüntüleme: 31
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar,
Resimdeki etiket bilgisine sahip makine için jeneratör seçimini neye göre nasıl yapıyoruz yardımcı olur musunuz? Etikette hangi değerleri baz alıyoruz? Yardımcı olan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
güzel insan, bu tür kaynak makineleri etiket bilgilerinde yazmadığı sürece ve ya üretici firmadan bilgisi alınmadığı sürece jeneratör ile kullanılmazlar. eğer olduğunuz yerde (iş yaptığınız yerde) elektrik yok ise kaynak makinesinin üreticisi ile iletişime mutlaka geçmeniz gerekir. yaptım oldu ile bozulan jeneratörde kullanılmış yeterince makine gördüm. @sami inci ustamızın da belirttiği gibi lütfen üretici firma ile iletişime geçiniz. bizlerin burada olur hesabı ile vereceğimiz tavsiye size zarar verebilir.

Son düzenleme:
Konuya olan ilginiz ve cevaplarınızdan ötürü teşekkür ederim. Ben bi firma ile iletişim kurayım.

güzel insan, bu tür kaynak makineleri etiket bilgilerinde yazmadığı sürece ve ya üretici firmadan bilgisi alınmadığı sürece jeneratör ile kullanılmazlar. eğer olduğunuz yerde (iş yaptığınız yerde) elektrik yok ise kaynak makinesinin üreticisi ile iletişime mutlaka geçmeniz gerekir. yaptım oldu ile bozulan jeneratörde kullanılmış yeterince makine gördüm. @sami inci ustamızın da belirttiği gibi lütfen üretici firma ile iletişime geçiniz. bizlerin burada olur hesabı ile vereceğimiz tavsiye size zarar verebilir.
Çılgın fikir atıyorum baba siper al . Jeneratörü akü doldurmak için kullanıp akü ile kaynak yaparım ben olsam . Elimizdeki makine ne olacak dersen onu da letgo ya koyarım :)

ilk kaynakta aküler hurdaya, imkansızlıklar dahilinde yapılmayacak şey değil. ama kaç kişi akü ile kaynak yapılabileceğini biliyor ki?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri