Esp01 çalışmama sorunu

işin başında bir üst modelini alsaydınız bu tarz sorunlarla karşilaşmadan testlerinizi yapardınız.esp nodemcu modelini,yani rs232 cipi ve reset,flash butonları üzerinde olanından bir tane temin edip testlerinizi onun üzerinde yaparsınız.Sonra ticari ürün yapacaksanız daha ucuzlarına kaçarsınız.aralarında zaten 5-10tl fark var.

işin başında bir üst modelini alsaydınız bu tarz sorunlarla karşilaşmadan testlerinizi yapardınız.esp nodemcu modelini,yani rs232 cipi ve reset,flash butonları üzerinde olanından bir tane temin edip testlerinizi onun üzerinde yaparsınız.Sonra ticari ürün yapacaksanız daha ucuzlarına kaçarsınız.aralarında zaten 5-10tl fark var.
Bunu forumda sormuştum fakat üzerindeki wifi elemanının aynı olduğu sadece kullanımda bir kolaylık sağlandığı, pinlerinin arttırıldığı söylendi

Eleman aynı yazılım farklı. Esp01 at komutlariyla çalışıyor. Firmware atarsan lolin kodu calisir

Eleman aynı yazılım farklı. Esp01 at komutlariyla çalışıyor. Firmware atarsan lolin kodu calisir
Hm anladım hocam. Elimde 2 adet aynı model esp01 var bu arada. İkisine de güncelleme atmıştım. İkisini de bir türlü adam edemedim. Gerçekten insanın sabır sınırlarını zorluyor

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri