Esnek ve kullanışlı Türk Malı otomasyon sistemi

stQrm

Üye
"Kokpit" Akıllı enerji yönetim sistemi,

Özellikle bina otomasyonlarında çok verimli kullanılabilecek bir sistem,
İYTE Teknoparkta Türk mühendisleri tarafından tasarlanmış, Sistem olarak yabancı yazılımarı kesinlikle aratmaz hatta bir çok yönden daha avantajlı bir sistem,

Avantajları

Marka bağımsız bir yapıya sahip tüm analizör ve sensörleri tek sistemden yönetebiliyorsunuz, Bu özellik donanım maliyetlerinizi oldukça düşürüyor,
Mod-Bus haberleşme protokolünü kullanıyor,
Program web tabanlı, raporlama ve grafikler çok güzel,
Ayarlanabilir alarmlar ve uyarı sistemleri eklemişler,
Kendi tasarımları protocol conventer, ve yüksek teknolojik network cihazlar ile kurulumu kolay ve zahmetsiz.
Program edüstri sektörü içinde kullanılıyor, çok esnek bir yapıya sahip projenize göre kolayca şekillendirebilirsiniz,
Fiyatı yabancı yazılımlara göre daha makul

daha fazla bilgi almak ve demosunu incelemek isterseniz,

http://www.retima.net

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
enerji yönetim yazılımı olarak gerçekten çok iyi bir yazılım, özellikle donanım alt yapısı olan arkadaşlara tüm donanımları tek sistemden yönetme imkanı sunuyor ben bu yönden çok beğendim, yoksa her aldığım donanımla farklı bir yazılım geliyor bunları ilişkilendirmek işkence oluyor. :-[

Demoya ulaşma imkanı bulamadım, nasıl ulaşabilirim?

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri