Eski laptop la plc öğrenmek mümkün mü?

elektrikçicüneyt

Profesyonel Üye
Merhaba bende Samsung NP300 laptop var celeron 847 windows7 pror. 64 bit yüklü geçen gün Siemens s-200 similatör ü indirdim çalışmadı bu bilgisayar la plc simülatör ü yükleyip yazılım öğrenmek istiyorum GMT delta fark etmez endüstriyel robotlar la plc haberleştirmek istiyorum robotlar eski model robot sıfır değil bu sistemler de HMI da kullanmam gerekiyor

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba bende Samsung NP300 laptop var celeron 847 windows7 pror. 64 bit yüklü geçen gün Siemens s-200 similatör ü indirdim çalışmadı bu bilgisayar la plc simülatör ü yükleyip yazılım öğrenmek istiyorum GMT delta fark etmez endüstriyel robotlar la plc haberleştirmek istiyorum robotlar eski model robot sıfır değil bu sistemler de HMI da kullanmam gerekiyor
Bende eski kirik bi ibm tinkpet var gmt nin prg ramini ve simalatorunu calistiriyor ancak windows xp yuklu sorun pc nizde deyil isletim sisteminizde olabilir xp yukleyip deneyin

yarın bakacağım bu konulara inşaallah

Sayın @c.berkan

Eğer problem işletim sisteminde ise Windows 7'yi kaldırmadan programı kurmayı birde uyumluluk modunda kurmayı deneyin.Bir ihtimal kurulabilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri