Eski bilgisayarınızı SSD ile canlandırın

3 gün önce samsung 850 evo 250 gb ssd alıp laptopa taktım. İnanılmaz bir hız artışı oldu. Cihazı yeni almışım gibi hissettirdi. Hatta ilk aldığım zamandan daha hızlı çalışıyor. Şimdiki hedefim ısınma problemini çözmek. Fanı ve termal macunu da yenilersem daha verimli olacağını düşünüyorum.
Sözün özü: Teknolojinin gözünü seveyim :D

3 gün önce samsung 850 evo 250 gb ssd alıp laptopa taktım. İnanılmaz bir hız artışı oldu. Cihazı yeni almışım gibi hissettirdi. Hatta ilk aldığım zamandan daha hızlı çalışıyor. Şimdiki hedefim ısınma problemini çözmek. Fanı ve termal macunu da yenilersem daha verimli olacağını düşünüyorum.
Sözün özü: Teknolojinin gözünü seveyim :D
Dezavantajı az kullanım ömrü, bir sayaç tak bari 5 dk. iş için açmama değmez cepten haledeyim diye vazgeçirsin, ben kendimi böyle avutup almaktan vazgeçtim.

Dezavantajı az kullanım ömrü, bir sayaç tak bari 5 dk. iş için açmama değmez cepten haledeyim diye vazgeçirsin, ben kendimi böyle avutup almaktan vazgeçtim.
Haklısın bulent abi mecbur kalmadıkça açmıyorum :) mesela şu an cepten bağlanıyorum :)

bu çok abartılı kullanım olmuş o kullanım ömrü tahmini yani kısalması da uzaması da mümkün sonunu düşünen kahraman olamaz deyip kullanıcan...
cep telefonlarında da aynı teknoloji var.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri