Eski Bilgisayarı adam etsek

sn emrah. dosyayı ftp://ftp.pardus.org.tr/pub/pardus/installcd/2008.2/ adrsınden ındırdım
dedıgınız gıbı Pardus-2008.2-Canis-aureus.iso yı ındırdım fkt wınrar ın ıcerınde ıso. uzantılı dosya yok

Indirdiginiz o iso dosya, CD'ye yazilacak olan CD kalibi... Yani aradiginiz sey, onun icinde degil, o dosyanin kendisi...

iso dosyaya Winrar ile bakinca icerigini gordugunuz icin sizi yaniltmistir. Winrar'da gordugunuz icerik, iso dosya CD'ye kalip olarak yazilinca CD'de olusacak icerik oluyor.

anladım.. siz bana .ıso uznatılı dosyayı ındırebılecegım bı lınk werebılırmsnız?

sn emrah wermıs oldugunuz lınk bnm ilk ındırdıgım ıle aynıdır. Iso uzantılı dosya degıldır

windows ME hakkında bilgi werirmsinzi?

sn emrah wermıs oldugunuz lınk bnm ilk ındırdıgım ıle aynıdır. Iso uzantılı dosya degıldır
kardeş arkadaş sana doğru link vermiş winrar iso dosyalarının içini görebilir muhtemelen o seni yanıltmış sen eğer o dosyayı silmediysen bi uzantısına bak uzantı görünmüyor ise herhangi bi klasör içindeyken araçlar/klasör seçenekleri
ordan görünüm sekmesine geç ve ordan bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneğinin yanındaki çek işaretini kaldır

not:seni temin ederim indirdiğin dosya kesinlikle iso

saygılarımla:cool:

jevix hangi klasorun ıcınde araclar/klasor seceneklerıne bakacagım? winrar i kastediyosan araclarda klasor seceneklerı yok

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri