Eski Beko No Frost buzdolabının k.kılavuzunu kaybettim! yardım

Nrycis

Üye
herkese iyi geceler diliyorum öncelikle başlıkta belirtiğim gbi bir sorun !

sorun ne diyecekseniz dolap yer değiştirdi haliyle taşındı be

digital ekran soguluk göstergesinde e4 yanıyor ve sogukluk derecesi yazıyor şimdi benim sorunum!

bu e4 nedir dolap zarar görürmü k.k olmadı için hatayı anlayamıyorum

cihazın sol üstde digital ufak ekran mevcut ve sağda sogukluk ayarı ve 3 tane ısıkla brb düğmesi war yani modeli aklınıza canlandırmak gerekirse daha önce belki kullanan veya gören olmuştur diyerek yazdım

evet sizlerden yardım bekliyorum bu sorunu nasıl gideririm be malzeme sıkıntı açarmı

Teşşekür eder Saygılarımı dilerim kontrol kalemi Ailesi...

sizdeki ürün sanırım bu. 5080 NF modeli. E4 ise soğutucu sensör arızası. elektronik kart soğutucu bölmenin (alt bölme) sıcaklığını okuyamıyor. genelde elektronik kartta giren soket temassızlığından yapar. elektronik kart ise bahsettiğiniz sol üst köşede gösterge paneli içinde

sizdeki ürün sanırım bu. 5080 NF modeli. E4 ise soğutucu sensör arızası. elektronik kart soğutucu bölmenin (alt bölme) sıcaklığını okuyamıyor. genelde elektronik kartta giren soket temassızlığından yapar. elektronik kart ise bahsettiğiniz sol üst köşede gösterge paneli içinde
eline sağlık walla tıpa tıp ı dediğini anlıyorum arıza yada yernden cıkmış olma ihtimali olabilir diye düşünüyorum

ilgilendiniz için teşşekür borçluyum

buzdolabım fotoğraftaki buzdolabıyla aynı.alt ve üst bölmesi soğutma yapmıyor,üst bölmenin en sağındaki ışık kırmızı yanıp sönüyordu.gelip baktılar,fanında bir arıza olmadığını,elektrik kesintisinden ya da kısa süre önce taşındığım için olabiileceğini,fişi çekip 2 gün gün sonra taktığımda buz ve karın eridikten sonra normal bir şekilde çalışacağını söylediler.uygulamayı yaptıktan sonra herşey normal haline döndü ancak bu gün en sağdaki ışık yine yanıp sönmeye başladı.soldaki göstergede alt bölme +9 üst bölme
-19 yazıyor.her iki bölmenin soğutması da normal.o ışık neden yanıyor acaba?

soğutma yetersizliği olduğu kesin. ürünüincelemek gerekiyor

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri