Eski ama yeni bilgisayarım bakalım beğenecekmisiniz?

joker__

Üye
arkadaşlar dell r410 server bilgisayarı normal masaüstü pc ye cevirdim yüksek bi ekran kartı alıcam ama cok pahallı üzerindeki ekran kartını hurdacıdan aldım
yapım aşamalarını video cektim you tube linkini bırakıyorum beğenip abone olursanız sevinirim..

Elinize sağlık güzel bir dönüşüm olmuş.

Server makinayı nerden aldınız? Antalyada bende baktım ama bulamadım. İkinci el bakmıştım. sıfır değil.

Elinize sağlık güzel bir dönüşüm olmuş.

Server makinayı nerden aldınız? Antalyada bende baktım ama bulamadım. İkinci el bakmıştım. sıfır değil.
internet ilanından ama yakındı gidip elden aldım.almadan önce arastırmanı öneririm sata girişi olsun mümkünse sata3 birde pci x 16 slotu ekran kartı bağlamak için bu ddr3 ddr4 olanı olursa dahada iyi 4 işlemci olanlarıda var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel dönüşüm olmuş hocam gerçekten. Bende geçtiğimiz günlerde tahtadan kasa yaparak oraya kurdum sistemi. Bu sisteme yüksek bir ekran kartı ne kadar mantıklı ama bilemiyorum. Bence değmez gibi.

Güzel dönüşüm olmuş hocam gerçekten. Bende geçtiğimiz günlerde tahtadan kasa yaparak oraya kurdum sistemi. Bu sisteme yüksek bir ekran kartı ne kadar mantıklı ama bilemiyorum. Bence değmez gibi.
teşekkürler.. neden değmez işlemciler çok iyi ısınmıyor hiç normanl oyun oynarken 30 derece civarında seyrediyor cinebectte 2 işlemciyi 10 dk %100 zorluyor 75 dereceyi ancak görüyor ramler zaten ecc normal ramler den daha hızlı ve istikrarlı yani katagorisinde (ddr3 normal rame göre) işlemcilerin herbirinin 12mb cachesi var üzerindeki kartı 2gb 128bit hurdacıdan aldım ekran kartları pahalı ondan almıyorum hurdacılardada son sistem ekran kartları cıkmıyo bakıyoruz işte şansımıza denk gelirse makinada idrac 6 diye bi modül var internetten erişebiliyosun şimdi evde kapalı diyelim bilgisayar telefondan ip adresine girip kulanıcı adı şifre ile ara yüze girebiliyosun kapalıyken bile baglanıyosun fişe takık olsun yeter basıyosun açıyosun her işlemi yapabiliyosun dosyalara sıcaklıklara vb.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri