Eskişehirde yardımcı olabilecek birisi var mı ?

redblackkk

Üye
Eskişehirdeyim. kompanzasyon konusunda fikir alışverişi yapabileceğim birisini arıyorum.araçla istediği yerden alır yemeğine kadar ısmarlar geride evine kadar bırakırım. tüm imkanlar benden. bir işletme var tepebaşı semtinde kompanzasyonunda sıkıntı var. özel mesaj atamadığım için bana yardımcı olmak isteyen ustamız bana özel mesajla iletişim kurabileceğim bir telefon yada mail adresi ulaştırabilirse çok memnun olurum.telefon üzerinden yardımcı olup danışabileceğim eskişehirde olmayan kişilerde bana özel mesajla numarasını verirse arayabilirim. teşekkürler şimdiden

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ustam kompanzasyon konusunda bu site içinde çoook fazla döküman var ben aslen mikro-elektronikçiyim düşünün ki ben bile okuduğum zaman burada anlıyorum size tavsiyem site içi arama yapmanız.

ya bi yarı şantiye halinde olan istasyon var. endüktif de kapasitif de yüksek çıkıyor. düzene oturtamadım bi türlü

Tesisinizle ilgili ,akım trafosu,kademe sayısı, röle tipi,guruptaki kondansatör dizilimleri vs gibi konularda bilgi verebilirmisiniz ?

ben eskişehir'de batıkent te yaşıyorum size yardımcı olabilirim

Tesisinizle ilgili ,Akım trafosu,kademe sayısı, röle tipi,guruptaki kondansatör dizilimleri vs gibi konularda bilgi verebilirmisiniz ?

Fahri bey istediğiniz bilgileri size aktaracağım. 07 haziran tarihinde bir aksaklık çıkmazsa buraya yazacağım. teşekkürler ilginize

ben eskişehir'de batıkent te yaşıyorum size yardımcı olabilirim

Hocam benim tesisler 3-4 yerde fakat sorun yaşadığın nokta tepebaşında. Carrefour varya onun arkasında Bp istasyonu var Sarar group a ait. orayla sıkıntı yaşıyorum.Fahri bey e istediği bilgileri yazdıktan sonra bir durum incelemesi yapalım. ben halledebilecek gibi olursam hiç seni rahatsız etmeyeyim. yapamayacak gibi olursamda iletişime geçelim,dediğim gibi ben gelip müsait olduğunuz bir an sizi alırım olur mu. Saygılar iyi akşamlar

bahri abi (fabia)sağolsun banada yardımcı oldu. çözemessen o zaten bilgi olarak gönülden yardımcı olur. saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri