ERKOM SİGNOLE DİAFON SİSTEMLERİ HK.

vatandas65

Üye
Sevgili arkadaşlarım. Ben elektronikçi değilim. Bir sitede yönetici olarak çalışmaktayım. Sitemizin interkom sistemi ERKOM SİGNOLE firması tarafından kurulmuş. Ben bu sisteme servis verebilecek servis aramaktayım. Sitemiz Beşiktaşta. Niçin kuran firmaya müracaat etmiyorsunuz diye sorarsanız, size sebebi hakkında fikir verebilecek bir kaç fiyat vereyim. Kapı zillerinin arkasındaki, geceleri yanan lambalar için tanesine 5.- TL para alıyor. Biz karaköyden 0,15 kuruşa alıyoruz. Daire içi kapı telefon cıhazına 75.- TL para istiyor. Başka bir örneğe gerek varmı. Lütfen bu konuda bize servis verebilecek firmalar var ise acil yardımlarını rica ediyorum. Saygılarımla.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sevgili arkadaşlarım. Ben elektronikçi değilim. Bir sitede yönetici olarak çalışmaktayım. Sitemizin interkom sistemi ERKOM SİGNOLE firması tarafından kurulmuş. Ben bu sisteme servis verebilecek servis aramaktayım. Sitemiz Beşiktaşta. Niçin kuran firmaya müracaat etmiyorsunuz diye sorarsanız, size sebebi hakkında fikir verebilecek bir kaç fiyat vereyim. Kapı zillerinin arkasındaki, geceleri yanan lambalar için tanesine 5.- TL para alıyor. Biz karaköyden 0,15 kuruşa alıyoruz. Daire içi kapı telefon cıhazına 75.- TL para istiyor. Başka bir örneğe gerek varmı. Lütfen bu konuda bize servis verebilecek firmalar var ise acil yardımlarını rica ediyorum. Saygılarımla.

Arkadaşım bende elektrikçiyim Bahsettiğiniz ürünün üretici firmasını aradım 50TL dediler telefona sizin dediğiniz fiyet iyi ama lambalar iin bir şey diyemiyeceğim

Bizim Denizli'de Erkom diafonun servisi bir tane idi oda kapattı,dediğiniz gibi bir sorun oldugunda başkası yapamıyor servisinden başkası artık Denizli olarak erkom bitti apartmanlarda erkom marka diafonlarla ilgili bir sorun oldugunda komple başka bir marka ile değiştiriyoruz bulunmuyor cünkü tamiratıda yapılmıyor....

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri