Erkeklerin ömür boyu sakladıkları kablo dolu kutu.

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
içinde artık tedavülde olmayan eski samsung telefon şarjı var. artık üretilmeyen kodak fotoğraf makinesi aktarım kablosu var. 50 tane iphone şarj kablosu var ve hiçbiri calismiyor. lan kablosu var. var oğlu var. ve artık benim bile hatırlamadığım nice kablolar, adaptörler, piller var. nereye gitsem bu kutuyu götürüyorum ve asla bırakmıyorum. gözlemlerime göre yalnız değilim, etrafımdaki tüm diğer hemcinslerimde benzer bir kutu var. bu kutunun en büyük düşmanı da kadınlardir. sürekli atmaya çalışırlar. ( Alıntı)
images.jpg

içinde artık tedavülde olmayan eski samsung telefon şarjı var. artık üretilmeyen kodak fotoğraf makinesi aktarım kablosu var. 50 tane iphone şarj kablosu var ve hiçbiri calismiyor. lan kablosu var. var oğlu var. ve artık benim bile hatırlamadığım nice kablolar, adaptörler, piller var. nereye gitsem bu kutuyu götürüyorum ve asla bırakmıyorum. gözlemlerime göre yalnız değilim, etrafımdaki tüm diğer hemcinslerimde benzer bir kutu var. bu kutunun en büyük düşmanı da kadınlardir. sürekli atmaya çalışırlar.Ekli dosyayı görüntüle 68649
Ekşi sözlük konu başlığı ,1 nolu giri.

Ekşi sözlük konu başlığı ,1 nolu giri.

Konu ve içerik nerden oraya dusmus belli değil. Kimi entriler Twitter'dan arak diyor. Twit kullanicisida yabancı bı portaldan çevirip toparlamis. Kamuya maal olmuş oyuzden kaynağa çok gerek görmedim

Bu konuda yanlız değilsiniz . Arasıra gidip kontrol ediyorum hazine kutusu gibi saklıyorum hastalıkmıdır nedir evde sürekli tartışma çıkıyor meslek hastalığı galiba fakat hanımlar baya rahatsız .geçen gün tekrar kontrol ettim herhangi bir eksik yok.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski anlayıştan, böyle yetiştik / yetiştirldik. Yaşımızı ele veriyor :D. Atma gün gelir lazım olur anlayışı. KEsinlikle yalnız değilsiniz. Gün gelir bir arkadaşınız ister, yakınınız büyük amcanız o eski tuşlu samsung kullanır şarj eder sizin evde ;).

Eski anlayıştan, böyle yetiştik / yetiştirldik. Yaşımızı ele veriyor :D. Atma gün gelir lazım olur anlayışı. KEsinlikle yalnız değilsiniz. Gün gelir bir arkadaşınız ister, yakınınız büyük amcanız o eski tuşlu samsung kullanır şarj eder sizin evde ;).

2000 li yılların başında telefoncu dükkanı deviralmis ve Yirmiye yakın çevirmeli telefon u çöpe atmistim. Babam ağzıma etmişti niye atıyorsun lazım olur atilirmi diyerek. Attıktan tam bir gün sonra devlet tiyatrolarindan 2 tane kelli felli adam çıktı geldi tiyatroda kullanmak üzere çevirmeli telefon arıyoruz ücreti mühim değil demişlerdi. O gün bugün bende atamam evin bir odasi neye yarar bilinmez alet edevat doludur :)

Bende aynı şekil.93 den liseden kalma takımlarmi ararsin...elektrik makinalari kitabi,tahta sapli havyam.elk.lab.derslerinden kalma bi poşet direnç diyot led.
Hem eski kulturden kalma:atma lazim olur mantigi bide Milli servet olarak goruyorum...

benim öyle bir kutum yoktur hiç olmadı .. :D

hala 37 ekran televizyonum ve radyo+kasetçalarım var çalışır haldeler. bide dedem zamanından kalma yelken arma takımım var, şimdikiler bilmez biz zamanında halat ve çelik halat örerdik adımız reisti, şimdiki kaptanlar tatlı su kaptanı GPS olmadan limandan dışarı çıkamazlar. benim gibi kaç tane kaldı bilmiyorum, sadece yıldızlara bakarak yön ve saat biliriz, elde iğne(mekik) ağ tamir ederiz, elde kavela halat, tel öreriz, kasa yapar matiz ederiz. yaşlanmak zor be ustalar. hele bir de zamanın gerisinde kaldıysan çok zor. dağda hangi ot yenir, hangi su içilir bilmemek çok kötü. yeni nesil, tanrı yokluk vermesin doğada açlıktan ölür.....

hala 37 ekran televizyonum ve radyo+kasetçalarım var çalışır haldeler. bide dedem zamanından kalma yelken arma takımım var, şimdikiler bilmez biz zamanında halat ve çelik halat örerdik adımız reisti, şimdiki kaptanlar tatlı su kaptanı GPS olmadan limandan dışarı çıkamazlar. benim gibi kaç tane kaldı bilmiyorum, sadece yıldızlara bakarak yön ve saat biliriz, elde iğne(mekik) ağ tamir ederiz, elde kavela halat, tel öreriz, kasa yapar matiz ederiz. yaşlanmak zor be ustalar. hele bir de zamanın gerisinde kaldıysan çok zor. dağda hangi ot yenir, hangi su içilir bilmemek çok kötü. yeni nesil, tanrı yokluk vermesin doğada açlıktan ölür.....

abi sende resmen doğada ki adam gibsin .. :D

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri