eplandan projelerini cofasoda açmak

soft393

Üye
arkadaslar 2 isteğim olacak
1 cofasoda çizilen proje dosyaları nereye atılıyor bulamadım bir türlü
başka makinede çalıştırmak istediğim projeyi xml veya exf modunda kaydedip diğer makinede proje importtan ancak öle açabiliorum
e plandaki gibi direk projelerin dosyası yokmu varsa tarif edermisiniz

2 EPLAN Electric P8 1.9 International Sp 1 de çizilen projeleri
cofasoda açmak istiyorum ama bi türlü başaramadım bilen bir arkadas varsa tarif etsin
eğer bu versiyonda olmazsa eski e plan versiyonunu kurup dosyaları kaydedip cofasoya atabilirmiyim
çok önemli lutfen yardımcı olun
teşekkürler

konu başlığı biraz yanlış olmuş kusura bakmayın :)

arkadaslar 2 isteğim olacak
1 cofasoda çizilen proje dosyaları nereye atılıyor bulamadım bir türlü
başka makinede çalıştırmak istediğim projeyi xml veya exf modunda kaydedip diğer makinede proje importtan ancak öle açabiliorum
e plandaki gibi direk projelerin dosyası yokmu varsa tarif edermisiniz

2 EPLAN Electric P8 1.9 International Sp 1 de çizilen projeleri
cofasoda açmak istiyorum ama bi türlü başaramadım bilen bir arkadas varsa tarif etsin
eğer bu versiyonda olmazsa eski e plan versiyonunu kurup dosyaları kaydedip cofasoya atabilirmiyim
çok önemli lutfen yardımcı olun
teşekkürler

Birinci soruna cevap vereyim. Cofaso da çizilen projeleri tek tek xml olarak kaydedip o şekilde yedekleme yapılabiliyor. Yada çizmiş olduğun projelerin data klasörünü yedekliyorsun. Projelerin var olduğu bir klasör yok malesef cofasonun en büyük eksikliği benim için bu. Yedekleme yaparken tek tek şirketlere ayırarak yapıyorum geriye döndüğüm zaman bulmakta zorluk çekmemek için. Cofaso 7 için inşallah bu özellik eklenir yedekleme sıkıntısından kurtulmuş oluruz. Ben bu eksikliği yetkililere bildirmiştim eminim bir çok kullanan arkadaş bildirmiştir. Saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri