Eplan Zoom Özellİgİ

NET12

Üye
ArkadaŞlar Eplan'in Hangİ Versİyonunda Mouse Üzerİnden Zoom ÖzellİĞİ Var?..dİger TÜrlÜ Çİzİm Yapmak Zor Oluyor..bİrde Sİemens Plc Ve Dİger Malzemelerİn Hazir Çİzİmlerİ Elİnde Olan Varmi?Çİzİm Konusunda Uzman ArkadaŞlardan Yardim Beklİyoruz.

NET12 ' Alıntı:
ArkadaŞlar Eplan'in Hangİ Versİyonunda Mouse Üzerİnden Zoom ÖzellİĞİ Var?..dİger TÜrlÜ Çİzİm Yapmak Zor Oluyor..bİrde Sİemens Plc Ve Dİger Malzemelerİn Hazir Çİzİmlerİ Elİnde Olan Varmi?Çİzİm Konusunda Uzman ArkadaŞlardan Yardim Beklİyoruz.

ben şu an 6.0 kullanıyorum onda yakınlaştırma var
ama internette bulamadım
örnek bir proje linki verebilirim

http://ontario.turkcepaylas.com/indir/ornek_proje43-rar.html

Kullandığnız 6 versiyonu Orjinal EPLAN degil. Türkiyede Mert Bilginin Türkçe olarak ürettigi ve EPLAN adı altinda sattigi surum sanıyorum. Onda mouse ustunden zoom ozelligi vardı.
Ama EPLAN 5.50 kullanıyorum ben. Onda da mouse ustunden zoom yok. Sanırım 8 çikti onda olabilir.

ctrl tuşuyla basılı tut aynı anda mause tekerleğini döndür..

Arkadaslar o bahsettiginiz ozellik sadece eplan P8 de var ..

mert bilgenin üretmiş olduğu6.0 ve 6.1 sürümlerinde mause ile zoom özellilği var. ayrıca eplan p8 dede mause ile zoom özelliğivardır. Eplan p8 için linkleri forumun cad bölümünde bulabilirsin.

arkdaşlar Eplan 6.1 değil artık Cofaso 6.1 Türk yazılımı olan ve pan zoom özelliği var ve bu branşta tek Türk yazılımıdır ve her bakımdan üstündür hem programı hemde eğitim videolarını ve kütüphanelerini www.mertbilgi.com.tr den sağlayabilirsiniz.

Türk yazılımına verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.

Mert Bilgi İŞlem Ltd.
Mert Mustafa Göktaş
0212 676 52 48

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri