eplan raporlama summarized list

oyuca

Üye
eplanda çizdiğm projede summarized list yapıp rapor alıyorum parçaların adetleri ve kodları geliyor ancak firma bilgisi ile malzeme adı gelmiyor. oysaki bu bilgiler part managementten yüklenmiş durumdadır. başka projelerde aynı bilgiler geliyordu,şimdi ne yapmış olabilirimde bi türlü gelmedi. böyle bi sorunla karşılaşan var mı?

Excel olarak mı alıyorsun listeyi

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

eplanda çizdiğm projede summarized list yapıp rapor alıyorum parçaların adetleri ve kodları geliyor ancak firma bilgisi ile malzeme adı gelmiyor. oysaki bu bilgiler part managementten yüklenmiş durumdadır. başka projelerde aynı bilgiler geliyordu,şimdi ne yapmış olabilirimde bi türlü gelmedi. böyle bi sorunla karşılaşan var mı?

Merhaba onur sorunu çözdün sanırım değil mi mail ile görüşmüştük. Yardımcı olabileceğim başka konu var mı?

Çalıştığın yerdeki arkadaşlara selamlar.

Aleyküm selam.Evet dinçer abi o sorunu bi şekilde çözdüm.Senden eğitim almak çok istedim ama nasip olmadı bir türlü.

Peki Eplanda çizilen birbirinle bağıntılı 2 farklı projede klemens bağlantı raporlaması nasıl yaparım.Yani A panosundan B panosuna giden kablo hangi klemese bağlandığını projenin sonunda raporda göstermek istiyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri