Eplan Part List

Haberci

Üye
MErhaba arkadaşlar,

elinde schneider, siemens ve abb ye ait part listler olan var sa yardımcı olabilir mi acaba? , internette sadece makro olarak bulabiliyorum ama bana gerekli olan yalnızca part list kısmı.

Şimdiden teşekkürler

abb mdp dosyasını part bolumune atarsın

Ekli dosyalar

• ABB-2012.rar
    3.5 MB · Görüntüleme: 164
paylaşımmm yapalım

Ekli dosyalar

• ABB-2.rar
    2.7 MB · Görüntüleme: 91
umarım işini görür

Ekli dosyalar

• ABB-3.rar
    2.1 MB · Görüntüleme: 83
mdp ler işini görür

Ekli dosyalar

• SCHNEIDER ELECTRIC-2012 YILI.rar
    4.7 MB · Görüntüleme: 171
mdp ler işini görür

Öncelikle emeğinize sağlık. Eplan ile ilgili bir problemim var. ben daha yeni başladım bu programı kullanmaya. videolarla kendi kendime öğrenmek istiyorum. Proje okumayı iyi biliyorum yani mantığı nedir biliyorum ancak problemim şu ki yeni bir çizim sayfası açtığımda otomatik olarak kolon şablonunu getirmiyor. Hani üstte 0-1-2-3-....-9 diye giden yeşil renkli kolonlar sağ altta sayfa numarası yazan alt ortada sayfa ilişiği yazan şablon var ya onu bir türlü sıfır bir sayfada konduramadım. bu ne şekilde oluyor? bana yardımcı olabilir misiniz? 32 bit var eplan. P8 proffesional.

Merhaba bende sitede yeniyim sorularınıza cevap verebilirim.

Bu hata PlotFrame ile düzeltebilirsin. Veya kendin için bir plotframe oluşturabilirsin.
Proje sayfasına sağ tıkladığında properties seçeneğini seç ve oradan çizim yapacağın anteti seç.

adilali arkadaşım
mdb leri part klasörüne koydum olmadı import yaptım kendi part dosyam kayboldu. yardımcı olabilirmisin.

ımport yapmana gerek yoktu utılities part management extras tan secebılırdın

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri