EPLAN P8 makro ve sembol kütüphanesi yardım

beyler kolay gelsin 3 plan p 8 2.7 de makroları indirdiğimiz klasör bulunmuyor M bastığım zaman indirlen makro gözükmüyor nereye inidip kaydediyor makroları

Eplan p8 2.7 de programı yukledım fakat ınsert tıklayıp sembol eklemek istiyorum fakat hiç bir sembol gözükmüyor sayfa bomboş çıkıyor bunun sebebi nedir sizce ?

Yardımcı olabilirim..

Saygılarımla
Dinçer
Merhaba e plan 2.9 sp1 indirip kurdum. edz uzantılı makroları internetten indirdim. örneğin 850 mb , 1.2 gb veya 1.0 gb gibi dosyaları e plan içe aktar kısmında import ederken 1 gün 1,5 gün gibi uzun zaman alıyor. neden olur acaba?

Merhaba e plan 2.9 sp1 indirip kurdum. edz uzantılı makroları internetten indirdim. örneğin 850 mb , 1.2 gb veya 1.0 gb gibi dosyaları e plan içe aktar kısmında import ederken 1 gün 1,5 gün gibi uzun zaman alıyor. neden olur acaba?
Yavuz bey. EDZ uzantısı sıkıştırılmış bir dosyadır. 1 GB bir edz açıldığında 20gb yer kaplayabilmektedir ihtiyacınız kadar olanı tek tek almanızı öneririm gereksiz ürünler ile kütüphanenizi yormayın derim.

Yavuz bey. EDZ uzantısı sıkıştırılmış bir dosyadır. 1 GB bir edz açıldığında 20gb yer kaplayabilmektedir ihtiyacınız kadar olanı tek tek almanızı öneririm gereksiz ürünler ile kütüphanenizi yormayın derim.
Merhaba laptop sanal bellek ayarlarını değiştirdim. şimdilik iyi gidiyor. bilgileriniz için çok saolun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri