Eplan p8 Macro sorunu

avast

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Arkadaşlar MAcroyu eklerken kimisi normal olarak oluyor fakat resimde göreceginiz gibi boyutu çok büyük hatta çalısma sayfasından daaha büyük çıkıyor.Bunu nasıl önleyebilirim ? ve PDF Olarak alamıyorum macrolar çıkmıyor sadece çevre çizimleri çıkıyıor iç kısımlar yok.

xEbqOq.png

Çalışma yaptığın sayfayı olçeklendirmelisin. Ayrıca macro eklediğin sayfa shematıc multı-line mı yoksa panel loyout mu? Makro eklediğin sayfayı sağ tıkla propertıes ve sonra scale 6 veya 8 yapabilirsin.

Çalışma yaptığın sayfayı olçeklendirmelisin. Ayrıca macro eklediğin sayfa shematıc multı-line mı yoksa panel loyout mu? Makro eklediğin sayfayı sağ tıkla propertıes ve sonra scale 6 veya 8 yapabilirsin.

Teşekkür ederim [MENTION=128921]rampi[/MENTION] , ayarları düzenlediğimde küçük boyut oluyor fakat diğer macrolar ile aynı uyumu almıyor.Bende kendim çiziyorum bazı yerleri :) Ve elimdeki macrolarda eski. Misal ID232 kartın terminalleri ile şuanki elimde bulunan kartın terminalleri biraz farklı :) İlgin için Sagol tekrar..

selam arkadaşlar benimde makro hakkında bir sorum olacak lakin istediğimi yapamadım.
bir makroyu alıp sayfanıza yerleştirdiniz fakat makro içinde bazı değişiklikler yapacaksınız ama makronun tamamını aldığından içeriğinde değişiklik yapamıyorsunuz bu makroyu açma şansımız varmı ve nasıl yapılır. hayırlı günler.

selam. cihanızın üzrine gelip onu şeçtikten sonra sağ tıklayıp edit in table yi tıklayıp değişiklerinizi yapabilirsiniz.

STP OLARAK İNDİRDİĞİM 3D DOSYAYI EKLİYORUM AMA ÜRÜN YÖNETİCİSİNDE BULAMIYORUM NEDENİNİ BİLEN VAR MI

selam arkadaşlar benimde makro hakkında bir sorum olacak lakin istediğimi yapamadım.
bir makroyu alıp sayfanıza yerleştirdiniz fakat makro içinde bazı değişiklikler yapacaksınız ama makronun tamamını aldığından içeriğinde değişiklik yapamıyorsunuz bu makroyu açma şansımız varmı ve nasıl yapılır. hayırlı günler.
Makroyu sayfaya indirdiğinizde scale komutu ile küçültüp büyütebilirseniz, sonra gelen makroyu ungrup edip parçacıklara ayırıp düzenliyebilirsiniz, ayrıca bu program adama sac_baş yoldurur,

pano da kablo kanalları arasında ki mesafeyi nasıl ölçüyoruz 3d pano tasarımı yaparken bilen var mı

Arkadaşlar selamlar, rittal riline bara sitemine ait makro ve 3D elinde olanlar paylaşabilirlermi?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri