Eplan p8 hat birleştirme

eplan p8 kurdum daha once cofaso kullanıyordum cofaso da ıkı nesneyı karsılıklı aynı hat hızasına getırdıgımızde bırlesıyordu ... aynı ıslem p8 olmuyormu?ayarlamam gereken komutlar mı war?

Olur olmasınada üstteki işaretlerden biri basılı değil

eplanın son versiyonu eplanp8 midir arkadaşlar
bu programı nereden indirebilirim
ücretsizmi yoksa kullanım kısıtlamalımıdır.
bilen arkadaş varsa yazabilirmi

Eplan P8 1.9.10 SP1
Rittal Panodan lisanslı elde edebilirsin ya da torentden felen arattırınız.

eplan p8 kurdum daha once cofaso kullanıyordum cofaso da ıkı nesneyı karsılıklı aynı hat hızasına getırdıgımızde bırlesıyordu ... aynı ıslem p8 olmuyormu?ayarlamam gereken komutlar mı war?

eplan.png

''eplan p8 kurdum daha once cofaso kullanıyordum cofaso da ıkı nesneyı karsılıklı aynı hat hızasına getırdıgımızde bırlesıyordu ... aynı ıslem p8 olmuyormu?ayarlamam gereken komutlar mı war? ''
Böyle bir sorun ile ilgili soru sormuşsunuz , bende aynı sorunu yaşıyorum ressimde göründüğü gibi yardımcı olabilir misiniz? seçenekler /kılavuza uydur menüsünden denedim olmadı acaba başka bir ayarmı yapmak lazım

eplan.png

''eplan p8 kurdum daha once cofaso kullanıyordum cofaso da ıkı nesneyı karsılıklı aynı hat hızasına getırdıgımızde bırlesıyordu ... aynı ıslem p8 olmuyormu?ayarlamam gereken komutlar mı war? ''
Böyle bir sorun ile ilgili soru sormuşsunuz , bende aynı sorunu yaşıyorum ressimde göründüğü gibi yardımcı olabilir misiniz? seçenekler /kılavuza uydur menüsünden denedim olmadı acaba başka bir ayarmı yapmak lazım
merhaba aynı sorunu yaşıyorum. önceden birleştiriyordu şuan olmuyor siz nasıl çözdünüz

merhaba aynı sorunu yaşıyorum. önceden birleştiriyordu şuan olmuyor siz nasıl çözdünüz
merhabalar grid ile oynamanız gerekıyor ve ekteki dosyanın mause orasında kı secmın aktıf olması gerekmektedır.

Ekli dosyalar

• 36bcfbc4-a540-4c9f-b357-34568d5ce533.jpg
    36bcfbc4-a540-4c9f-b357-34568d5ce533.jpg
    323.9 KB · Görüntüleme: 48

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular