Eplan P8 farklı cizgi oluşturma nasıl yapılır

fractal

Üye
selamlar;

aynı konuda başka arkadaşlarda sormuş.torprak ve notr hattın cizgilerini farklı yapmak istiyorum.bunu aşama aşama nasıl gercekleştirebilirim.defalarca denedim .olmadı.bazen biri oluyor diğeri olmuyor.videolardaki gibi yapıyor.bağlantıları güncelle diyorum hicbirşey olmuyor.
yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

programı you tube izleyip oğrenmek zordur, şimdi resimdeki gibi I harfine basın bağlantı noktası tanımlamalarında , beyaz noktacıklar çıkacaktır, bu noktacıklara tıklayın, özelliklerden ayarlayın,, 2, bir mesele yeni form hazırlarken I harfine basın ozel yazıları kolaylıkha hizalıyabilirseniz,,,

Ekli dosyalar

• 57 KB Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Konu Sah
F

fractal

Üye
resimdeki işlemleri sırasıyla yapıyorum .en son update connection diyorum.ama pe yine kırmızı ve düz cizgi halınde..

EP1.jpg

EP2.jpg

EP3.jpg
EP4.jpg
EP5.jpg

Ekli dosyalar

Konu Sah
F

fractal

Üye
elimde örnek proje var.aynı sayfa telin ucunda cihaz yok ama cizgiler farklı...

bu arada cihaz kutuphanesi nasıl ekleniyor?

Potansitel bağlantı noktası kullanalım, bu elemanım ozelliklerine girip, ayar yapalım, bu ayarlar bütün proje boyunca notr ve toprak tellerı icin gecerli olacaktır,, kütüphaneye parca ekleme yolu ,,, urun yonetimi+ek ozellıkler + içe aktardan ilgili dosyası ve formatı seçiyorsunuz,, Kolay gelsin,, siz bu işi yaparsınız,,

Ekli dosyalar

• 186.8 KB Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Konu Sah
F

fractal

Üye
bendeki dosya edz formatında değil.poyraz softun dosyası icinde markalar ve zipli dosyalar var.onunda icinde xml dosyalar var.amacım omron plc ve sürücüleri eklemek bunun en basit yolu nedir...

teşekkürler..

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
110,089
Kullanıcılar
406,984
Son üye
ofoff

Yeni konular