Eplan P8 de eski projeleri açmama hakkında yardım!

Kenzo

Üye
Arkadaşlar merhada Eplan P8 de önceden çizmiş olduğum projeleri şimdi açarken şöyle bir mesajla karşılaşıyorum "Unable to gain access to the project." ve açamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek varmı acaba. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Perojenin kayıt özellikleri nedir salt okunur vs vs. Ayrıca antivirus programları tarafından taranan dosyaların bozulma riski herzaman mevcuttur. Şayet dosya kaynaklı bir problem değilse o çalışmalarını yeni bir çalışma içerisinde kütüphane bileşeni olarak açmayı deniyebilirsin.

Salt okunurdu normale çevirdim. Yine açmadı. Kaspersky kaynaklı olabilir. Virüs kaçırdı zaten onuda kaldırıp avast kurdum. hala uğraşıyorum.

Seagate arkadaşım proje klasörü salt okunur mu olmalı yoksa olmamalı mı? Birde kütüphane bileşeni olarak nasıl yükleyebilirim. beni bu konuda aydınlatırsan sevinirim.

Perojenin kayıt özellikleri nedir salt okunur vs vs. Ayrıca antivirus programları tarafından taranan dosyaların bozulma riski herzaman mevcuttur. Şayet dosya kaynaklı bir problem değilse o çalışmalarını yeni bir çalışma içerisinde kütüphane bileşeni olarak açmayı deniyebilirsin.

ya kardeşim böyle bir durumla karşılaşan hiç mi kimse yok, yoksa yardım etmek isteyen mi yok anlamadım.

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Cevap yazamadım şehir dışındaydım. Arkadaşlar mesele halloldu. Projelerimin içerisindeki settings dosyaları silinmiş. Onu düzeltince projelerimde açıldı. Tune up programlarından şüpheleniyorum. Windowsu optimize ederken daha dikkatli olmak gerekiyor herhalde.

Merhaba. Aynı sorun bende de var ve settings dosyaları duruyor gözüküyor. yardım edeilecek var mı?

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Cevap yazamadım şehir dışındaydım. Arkadaşlar mesele halloldu. Projelerimin içerisindeki settings dosyaları silinmiş. Onu düzeltince projelerimde açıldı. Tune up programlarından şüpheleniyorum. Windowsu optimize ederken daha dikkatli olmak gerekiyor herhalde.
Konuya bakabilirseniz çok sevinirim.

Hangi versiyonu hangisinde açmaya çalışıyorsunuz buyrun ben yardımcı olayım...

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. p8 1.9 üzerinden daha önce açılan projeyi açamamıstım. sonra yeni proje açmaya çalıstım aynı hatayı verdi. ürün orjinaldir. baska yerde aynı lisans ile kurulmasından süphelendim gene de bilgim yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri