Eplan P8 2.7

Ysapapan

Üye
Eplan da ekleden cihaz ekleye tıkladıktan sonra ESS_part001.mdb ürün veri tabanında bulunamadı uyarısı geliyor. Daha önce bu sorun ile karşılaşan arkadaşlar yada çözüm önerisi olan arkadaşlar çözüm önerisi yazarmısınız?

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    68.1 KB · Görüntüleme: 53
  • 2.jpg
    2.jpg
    65.7 KB · Görüntüleme: 52
  • 3.jpg
    3.jpg
    25.3 KB · Görüntüleme: 46
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Ayarlar/Kullanıcı/Yönetim/dizinler de pc de ürünlerin nerede oldugunu gösterir.Burada ESS_part001.mdb adlı dosya olmayabilir.

Ayarlar/Kullanıcı/Yönetim/dizinler de pc de ürünlerin nerede oldugunu gösterir.Burada ESS_part001.mdb adlı dosya olmayabilir.
Adem bey dediğiniz gibi dizinlere baktım orada Ess_part001.mdb dosyası yok. Nasıl düzeltebilirim bilginiz varmı eklemeye çalıştım ekleyemedim.

Veri tabanında silmiş olabilirsin.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    73.2 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    115.3 KB · Görüntüleme: 39
dosya yollarını takip etmelisin, eger dosya yolunda sıkıntı olmadığından eminsen Office programını kaldırıp yendiden kurmayı deneyebilirsin, eger bunları yaptıktan sonra aynı sorunu yaparsa bana ulaşabilirsin

Eplan da ekleden cihaz ekleye tıkladıktan sonra ESS_part001.mdb ürün veri tabanında bulunamadı uyarısı geliyor. Daha önce bu sorun ile karşılaşan arkadaşlar yada çözüm önerisi olan arkadaşlar çözüm önerisi yazarmısınız?
Merhaba
Dün çizdiğim projeleri bugün açamıyorum. Aynı PC aynı sürüm . P8.2.6 neden olabilir. Open diyorum proje kapağı gibi sayfayı açıyor. Yeni oluşturduğum projeler için de aynı şekilde
Merhaba
Dün çizdiğim projeleri bugün açamıyorum. Aynı PC aynı sürüm . P8.2.6 neden olabilir. Open diyorum proje kapağı gibi sayfayı açıyor. Yeni oluşturduğum projeler için de aynı şekilde
Merhaba

Veri tabanında silmiş olabilirsin.
Merhaba

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri