Eplan P8 2.7

Ysapapan

Üye
Eplan da ekleden cihaz ekleye tıkladıktan sonra ESS_part001.mdb ürün veri tabanında bulunamadı uyarısı geliyor. Daha önce bu sorun ile karşılaşan arkadaşlar yada çözüm önerisi olan arkadaşlar çözüm önerisi yazarmısınız?

Ekli dosyalar

• 68.1 KB Görüntüleme: 24
  • 65.7 KB Görüntüleme: 25
  • 25.3 KB Görüntüleme: 25

adem_cotak

Üye
Ayarlar/Kullanıcı/Yönetim/dizinler de pc de ürünlerin nerede oldugunu gösterir.Burada ESS_part001.mdb adlı dosya olmayabilir.

Konu Sah
Y

Ysapapan

Üye
Ayarlar/Kullanıcı/Yönetim/dizinler de pc de ürünlerin nerede oldugunu gösterir.Burada ESS_part001.mdb adlı dosya olmayabilir.
Adem bey dediğiniz gibi dizinlere baktım orada Ess_part001.mdb dosyası yok. Nasıl düzeltebilirim bilginiz varmı eklemeye çalıştım ekleyemedim.

dosya yollarını takip etmelisin, eger dosya yolunda sıkıntı olmadığından eminsen Office programını kaldırıp yendiden kurmayı deneyebilirsin, eger bunları yaptıktan sonra aynı sorunu yaparsa bana ulaşabilirsin

Eplan da ekleden cihaz ekleye tıkladıktan sonra ESS_part001.mdb ürün veri tabanında bulunamadı uyarısı geliyor. Daha önce bu sorun ile karşılaşan arkadaşlar yada çözüm önerisi olan arkadaşlar çözüm önerisi yazarmısınız?
Merhaba
Dün çizdiğim projeleri bugün açamıyorum. Aynı PC aynı sürüm . P8.2.6 neden olabilir. Open diyorum proje kapağı gibi sayfayı açıyor. Yeni oluşturduğum projeler için de aynı şekilde
Merhaba
Dün çizdiğim projeleri bugün açamıyorum. Aynı PC aynı sürüm . P8.2.6 neden olabilir. Open diyorum proje kapağı gibi sayfayı açıyor. Yeni oluşturduğum projeler için de aynı şekilde
Merhaba
Veri tabanında silmiş olabilirsin.
Merhaba

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,591
Kullanıcılar
392,448
Son üye
Ersin tas

Yeni konular