Eplan P8 2.5 donuyor

slm arkadaşlar eplan p8 2.6 türkçe çok sık kasma yapıyor cizim esnasında yanıt vermiyor hatasına geçiyor konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varmı.

bu kasma yada sıklıkla duraklama verıtabanından kaynaklanabılır. Eger kurulum yaptıkdan sonra verıtabanına bir seyler eklemıssen sorgulama yavaslıyo buda sorun halıne gelıyo_Oncelıkle 64 bıt kullanıyosanız 64 bıt offıce yukleyın bu bır nebze ıse yarayabılır. Lısanslı kullanıcılarda bu kasma hıc olmuyormu . Veritabanına sureklı malzeme eklenınce ne oluyo. Eger onlarda olmuyosa crack kullanmak zorunda olan bızler fazla bu sorunu cozmek ıcın calısmayalım. Zaten access verı tabanı kullandıgı ıcın cok da hızlı calısmıyo program . SQL verı tabanıda kullanabılıyo ama nasıl oldugu ıle ılgılı yeterlı bır kaynaga ulasamadım.

bu kasma yada sıklıkla duraklama verıtabanından kaynaklanabılır. Eger kurulum yaptıkdan sonra verıtabanına bir seyler eklemıssen sorgulama yavaslıyo buda sorun halıne gelıyo_Oncelıkle 64 bıt kullanıyosanız 64 bıt offıce yukleyın bu bır nebze ıse yarayabılır. Lısanslı kullanıcılarda bu kasma hıc olmuyormu . Veritabanına sureklı malzeme eklenınce ne oluyo. Eger onlarda olmuyosa crack kullanmak zorunda olan bızler fazla bu sorunu cozmek ıcın calısmayalım. Zaten access verı tabanı kullandıgı ıcın cok da hızlı calısmıyo program . SQL verı tabanıda kullanabılıyo ama nasıl oldugu ıle ılgılı yeterlı bır kaynaga ulasamadım.

Merhabalar bu konuda ilaç düzgün çalışmıyor. O çalışırsa sorun çözülür ;) SQL ile ilgile internetten taratabilirsiniz çok kaynak var. Ama en temizi lisanslı kullanmak :)

2 adet 2.6 Pro panel Lisanslı kullanıcısıyız ve PC/Programda kasma vb. durum yok. Az önce ise 2,7 yükselttim.Stabil..

Merhabalar bu konuda ilaç düzgün çalışmıyor. O çalışırsa sorun çözülür ;) SQL ile ilgile internetten taratabilirsiniz çok kaynak var. Ama en temizi lisanslı kullanmak :)

Dinçer bey meraba öncelikle kolay gelsin, ben iyi bir e plan kullanıcısıyım crackla nerdeyse mükemmele yakın projeler yaptım fakat tek sorurnum program 10-15 sn de bir donuyor sürümü 2.6.3e yükselttikten sonra oldu ama bu crack 2.4.3 de herahngi bir sorun çıkarmıyordu yardımcı olurmusunuz veya kullanabileceiğim başka bir crack linki varsa çok mutlu olurum iyi çalışmalar kolay gelsin

eplan programı donan arkadaşlar bana özelden mail adreslerini yazarlar ise onlara crac dosyası gönderebilirim.
***@*** şimdiden çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba bende eplam kullanıcısıyım sado bey banada crack dosyası gönderebilirmisiniz
***@***

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri