Eplan Electric P8

cemb

Üye
Arkadaşlarla herkese selamlar. zorlu bir eplan kurulum sürecinden sonra ilk proje çizimi öğrenme adımlarımda eke bıracağım resimdeki problemle karşılaştım.
proje oluşturduktan sonra ekranın sağ kenarındaki sembol cursoründen projeye ekleme yapmak istiyorum ama uygun bir sembol bulunamadı uyarısı alıyorum umarım çözümü buradadır. uyarı ekranı ve uyarıdan sonra sembol ekranı ektedir.

Ekli dosyalar

• eplan problem.jpg
    eplan problem.jpg
    225.3 KB · Görüntüleme: 232
  • eplan problem 2.jpg
    eplan problem 2.jpg
    250.5 KB · Görüntüleme: 172
merhaba cemb. ben 2.7 ve 2.6 sürümlerini kurmaya çalıştım ancak kurduktan sonra uygun dongle bulunamadı diyor. multikey usb kuruldu diyor ama çalışmıyor. yardımcı olabilir misin acaba?

hata.png
merhaba arkadaşlar Eplanda Rapor alırken bu tarz bır hata ile karşılaşıyorum ve Çalışma alanım açılırkende Eplan programını her açtıgımda aynı projeler ile birlikte açılıyor ,yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyayı görüntüle 72609merhaba arkadaşlar Eplanda Rapor alırken bu tarz bır hata ile karşılaşıyorum ve Çalışma alanım açılırkende Eplan programını her açtıgımda aynı projeler ile birlikte açılıyor ,yardımcı olurmusunuz
Merhaba projelerin birlikte açılmasını önlemek için proje adına sağ tıklayın açılan pencerede tekrardan proje deyin ve kapat deyin seçtiğiniz proje kapanacaktır ve e planı yeniden açtığınızda açılmayacaktır.
merhaba cemb. ben 2.7 ve 2.6 sürümlerini kurmaya çalıştım ancak kurduktan sonra uygun dongle bulunamadı diyor. multikey usb kuruldu diyor ama çalışmıyor. yardımcı olabilir misin acaba?
haspusersetup adlı sürücüyü tekrar kurmanız gerekli

Merhaba projelerin birlikte açılmasını önlemek için proje adına sağ tıklayın açılan pencerede tekrardan proje deyin ve kapat deyin seçtiğiniz proje kapanacaktır ve e planı yeniden açtığınızda açılmayacaktır.

haspusersetup adlı sürücüyü tekrar kurmanız gerekli
Teşekkürler dediginizi anladim ama program lisansli crack değil ,bu dediğiniz olay lisanli program içinde mi geçerli?

Merhaba maalesef açılıyor başka ne yapabilirim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri