Eplan da proje içinde alt klasörler oluşturma nasıl yapılır?

Eplan da büyük projeler için IEC_bas001 şablonunu kullanılıyor. Fakat projeyi alt klasörlere nasıl dağıtabiliriz proje proje içinde bi ağaç nasıl oluşturuluyor. TEŞEKÜRLER

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar, video kaldırılmış ama bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı? Proje içerisinde alt bir proje oluşturmak istiyorum. Örneğin iki adet panodan ve bir adet buvattan oluşan projeyi tek proje gibi çizmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, video kaldırılmış ama bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı? Proje içerisinde alt bir proje oluşturmak istiyorum. Örneğin iki adet panodan ve bir adet buvattan oluşan projeyi tek proje gibi çizmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Proje ayarlarından yapı sekmesindeki ayarları düzenlemeniz gerekiyor. Sayfa oluştururken konumu seçmelisiniz

çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri