Eplan 8 yeni proje dosyası oluşturma sorunu?

Merhaba;
Eplan 8 2.3 kurdum. Eplan Pro Panel'i açıp yeni proje dosyası oluşturmak istediğimde template dosyasını dizinde bulamıyorum. Template yazan yere tıkladığımda belgelerim dizinine atıyor ancak burada istediği .ept .epb .zw9 uzantılı herhangi birşey yok. Bilgisayarımda arama yaptığımda da herhangi böyle uzantılı dosyalara ulaşamıyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorunu bende yaşıyorum yardım eder misiniz lütfen..

c de program data diye bir klasör olması lazım eğer yoksa gizli klasörleri göster dedikten sonra görürsün umarım :) .programdata>eplan> buradan template diye arama yap çıkar.ben böyle yaptım ama şimdi başka bi sorunum var :( yeni açtığım projede herhangi bir sembol bağlantı noktası koyamıyorum koymaya çalıştığımda no matching symbol... diye hata verio :(

Veritabanı kullanıyorsanız bununla ilgili hata veriyor olabilir.
Dosya yolu bulamama,yolunu tanıtırken hatalı olması vb.

c de program data diye bir klasör olması lazım eğer yoksa gizli klasörleri göster dedikten sonra görürsün umarım :) .programdata>eplan> buradan template diye arama yap çıkar.ben böyle yaptım ama şimdi başka bi sorunum var :( yeni açtığım projede herhangi bir sembol bağlantı noktası koyamıyorum koymaya çalıştığımda no matching symbol... diye hata verio :(
teşekkürler dostum :) konuyu hortladım belkide ama gayet iyi bir hatırlatma yapmış oldun benim için :)